Cholera, faktycznie mi się pomyliło :-) Pisząc miałem cały czas przed oczyma subimago. Imago mam dopiero od 3 dni, proszę więc o zrozumienie i przepraszam za wprowadzanie w błąd, niecelowe aczkolwiek:-)
10 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 07 maja 2007 - 01:21
Podobne tematy: Dziwny odwłok modliszki... x
zdrowie
Modliszki
czarne ciałko modliszki storczykowejEryczegx |
|
|
|
||
Sprzedam owady, wije, mięczaki, skorupiaki (nie karmowe)
Duze modliszki - Idolomantis, gongylusdrizzt |
|
|
|||
identyfikacja
Modliszki
Modliszki sprzed latXetto, 29 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam owady, wije, mięczaki, skorupiaki (nie karmowe)
Sprzedam Modliszki L1mantid, 23 mar 2026 |
|
|
|||
początkujący jaszczurki
Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne
Dziwny biały nalot, terrarium orzęskaPleksi3324, 28 mar 2026 |
|
|
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
