Ceratomantis zdecydowanie wymagają wyższej wilgotności...pochodzą z tropikalnych zalesionych, wilgotnych trerenów Azji południow-wschodniej... to że da się je trzymać sucho wcale nie oznacza, że takie warunki sa dla nich naturalne....
16 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 20 kwietnia 2007 - 09:57
no i tu się z tobą nie zgodzę.... ;)
Ceratomantis zdecydowanie wymagają wyższej wilgotności...pochodzą z tropikalnych zalesionych, wilgotnych trerenów Azji południow-wschodniej... to że da się je trzymać sucho wcale nie oznacza, że takie warunki sa dla nich naturalne....
Ceratomantis zdecydowanie wymagają wyższej wilgotności...pochodzą z tropikalnych zalesionych, wilgotnych trerenów Azji południow-wschodniej... to że da się je trzymać sucho wcale nie oznacza, że takie warunki sa dla nich naturalne....
Podobne tematy: b. mendica kilka pytan x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych taeniur - w tym PlatiniumPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych boa z ofertyPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
#12
Napisany 20 kwietnia 2007 - 10:31
Wszystkie ceromantisy, ktorych trzymalem wilgotno padaly wczesniej czy pozniej.
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 20 kwietnia 2007 - 10:37
To nie jest kwestia twojej wiary a faktu występowania tego...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 20 kwietnia 2007 - 10:39
No cóż myśmy je trzymali coś z 6 czy 7...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#15
Napisany 20 kwietnia 2007 - 11:27
Mialem dobra wentylacje, przez pewien okres trzymalem nawet w standardowym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#16
Napisany 20 kwietnia 2007 - 12:01
Ja jestem jedną z tych, którzy totalnie przejechali się na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#17
Napisany 21 kwietnia 2007 - 20:30
Z tym, ze to chyba jakas nowa moda, bo gatunek...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany