Chcialem sie zajac rozmnazaniem ptasznikow i mam pytanie.
Na jakie gatunki jest popyt??
Mysle o B. smithi , B.bohemi , B.emilia , Gienia ??
Jak myslicie czy to bedzie dobry wybor ewentualnie jakie ptaszniki jeszcze polecacie??
Pzdr
Napisany 08 kwietnia 2007 - 17:24
Zamienię
Zamienię młode gekony orzęsione na ptaszniki lub skorpionaczarek303, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Sprzedam ptaszniki w dobrej cenieNo_Fight_No_Glory, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Skorpiony, ptaszniki, amblypygi, uropygiLusjusz, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
ptasznikiTheBlackWolf24, 16 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam ptaszniki i skorpiona ToruńCzappyn99, 24 maj 2026 |
|
|
Napisany 08 kwietnia 2007 - 17:27
Napisany 08 kwietnia 2007 - 17:45
Napisany 08 kwietnia 2007 - 18:11
Napisany 08 kwietnia 2007 - 18:18
Napisany 08 kwietnia 2007 - 18:32
Napisany 08 kwietnia 2007 - 21:46
Napisany 09 kwietnia 2007 - 18:59
Napisany 10 kwietnia 2007 - 18:06
Napisany 10 kwietnia 2007 - 19:36
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów