Hej, zdjęcie wylinki G.pulchripes około 3DC bez mierzenia, L9, czy to samiec?
Nie widzę takich "wyrostków" jak na zdjęciach z neta, ale z drugiej strony nie wiem, może za mała albo nie muszą być tak widoczne?
Bardzo proszę o pomoc!
Najlepsza odpowiedź TomekKadi, 18 czerwca 2024 - 14:48
Samica.
Idź do najlepszej odpowiedzi w tym temacie
Napisany 18 czerwca 2024 - 11:12
Hej, zdjęcie wylinki G.pulchripes około 3DC bez mierzenia, L9, czy to samiec?
Nie widzę takich "wyrostków" jak na zdjęciach z neta, ale z drugiej strony nie wiem, może za mała albo nie muszą być tak widoczne?
Bardzo proszę o pomoc!
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Harpactira marksi adult samiecJaroo, Dzisiaj, 21:16 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec adult A. bicegoiDuduś, Dzisiaj, 16:17 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam dwa pytony królewskie Samiec i Samiczkapatrycjusz97 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, 22 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
Napisany 18 czerwca 2024 - 14:48 Najlepsza odpowiedź
Samica.
Napisany 18 czerwca 2024 - 16:04
Dzięki wielkie! Czyli jednak czas na lepsze okulary :-P
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów