Mój czteroletni samiec miał ostatnią wylinkę w połowie kwietnia a dziś zauważyłem że znowu ma mętne oczy. Czy może znowu mieć wylinkę czy może takie oczy mogą być oznaką jakiejś choroby ?
Brak odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 16 maja 2024 - 18:54
Podobne tematy: Czy dorosły boa constrictor może mieć następną wylinkę po miesiącu? x
Ogłoszenia matrymonialne
Dorosły B.auratum świeżak !mateusz_97, Dzisiaj, 07:24 |
|
|
|||
Oddam
Dorosły samiec P.irminia Pruszkówfaworyt, 14 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Dorosły samiec Avicularia purpureakicek, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Cyriocosmus Ritae samiec dorosły sprawdzonyKlak, 11 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Dorosły samiec Avicularia purpureakicek, 10 cze 2026 |
|
|
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


