Czytałam, że lubią się wygrzewać i lepiej zamontować im żarówkę kilka wat, dlatego chciałabym się dowiedzieć czy wy używacie u swoich gadów żarówek
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 05 marca 2023 - 00:25
Podobne tematy: Gekon Gargulcowy i ogrzewanie? x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Gekon orzęsiony LW samiecAlicja033, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
Gekon orzeisony cappuccinoAlicja033, 01 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
gekon orzęsiony samiec chocolate plus terrariumbulldog, 06 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Gekon orzęsiony dalmatianAlicja033, 12 kwi 2026 |
|
|
#2
Napisany 05 marca 2023 - 07:02
nie używam
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


