Witam,
Zakupiłem Ooteke - Phyllocrania paradoxa.
Zanim utworzyłem post przeczytałem wszystko co udało mi się znaleźć na temat Ooteki tego gatunku.
Mimo to nadal mam kilka pytań które nie dają mi spokoju.
1. Wyczytałem, że Ooteka ma być do góry nogami, poniżej wrzucam zdjęcia, czy chodzi o coś takiego ?
2. Chciałbym dodać skoczogonki do terrarium, aby dbały o porządek, ewentualna pleśń. Czy skoczogonki nie uszkodzą ooteki ? Nie będą się do niej dobierać ?
3. Nie mam jak sprawdzać wilgotności w terrarium - czy wystarczy, że będę dbał, aby podłoże z substratu było wilgotne i to powinno wystarczyć ?
(I...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Phyllocrania paradoxa - Ooteka - kilka dodatkowych kwestii
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 29 czerwca 2022 - 21:17
Podobne tematy: Phyllocrania paradoxa - Ooteka - kilka dodatkowych kwestii x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Zamienię 30 modliszek P.paradoxa L1/2paweł19, 30 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych taeniur - w tym PlatiniumPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
#2
Napisany 01 lipca 2022 - 09:45
1. Tak, o to chodzi.
2. Skoczogonki będą dobrym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


