Mam 10 letnią agamę która wzięłam z całym „wyposażeniem” od powiedzmy znajomej okazało się ze terrarium nie jest wystarczająco duże ma 80cm długości i nie wiem ze 40 szerokości. Wiem ze powinno być sporo większe ale myślicie ze po 10 latach opłaca się wymienić terrarium ? Oczywiście gdybym miała jakaś wolną gotówkę napewno bym wymieniła ale No to nie mały wydatek. Ale zastanawiałam się może nad zrobieniem jakiejś ścianki z gliny żeby miała więcej miejsca żeby trochę się powspinać myślicie ze jest sens ?
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 28 czerwca 2022 - 16:29
Podobne tematy: Terrarium agama brodata x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 28 czerwca 2022 - 18:26
Niestety minimum to minimum. 10-letnia agama jest pewnie dłuższa niż...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



