Posiadam regiusa Classic 0.1 . Ma obecnie prawie 4 miesiące i chyba dobrze się zaklimatyzowala w nowym terrarium i domu,ale bardzo dużo lubi się wspinać po ściankach,stąd moje pytanie gdyż mam terrarium 60x40x40 i tylnia część oraz jeden bok jest wyłożony ścianka,ale góra i jeden bok jest puste szkło (tzn na górze jest w połowie kratka wentylacyjna). Co poradzacie abym zamontował jej na tej drugiej bocznej ściance ?
#1
Napisany 04 stycznia 2021 - 16:03
Posiadam regiusa Classic 0.1 . Ma obecnie prawie 4 miesiące i chyba dobrze się zaklimatyzowala w nowym terrarium i domu,ale bardzo dużo lubi się wspinać po ściankach,stąd moje pytanie gdyż mam terrarium 60x40x40 i tylnia część oraz jeden bok jest wyłożony ścianka,ale góra i jeden bok jest puste szkło (tzn na górze jest w połowie kratka wentylacyjna). Co poradzacie abym zamontował jej na tej drugiej bocznej ściance ?
Podobne tematy: Terrarium dla regiusa x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Wczoraj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 05 stycznia 2021 - 04:06
A po co chcesz tam coś montować? Terrarium które posiadasz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 05 stycznia 2021 - 08:09
#4
Napisany 05 stycznia 2021 - 09:01
#5
Napisany 05 stycznia 2021 - 09:20
#6
Napisany 18 stycznia 2021 - 22:51
#7
Napisany 18 stycznia 2021 - 23:17
#8
Napisany 18 stycznia 2021 - 23:33
#9
Napisany 19 stycznia 2021 - 00:13
#10
Napisany 19 stycznia 2021 - 08:02
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez trakowiec, 19 stycznia 2021 - 08:10.
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów



