Witam samiec ma obecnie 109g. Czy jest szansa że będzie gotowy na marca? Czy jednak trzeba będzie czekać jeszcze rok?
Brak odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 24 września 2020 - 19:27
Podobne tematy: Wąż zbożowy x
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbozowy ScalelessDuda, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
wąż zbożowy na sprzedażexhale |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy + terrariumSpiderSAN, 10 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy PALMETTO, parka - Warszawa lub transportEver, 17 mar 2026 |
|
|
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


