Witam. Jednym z pajunow które posiadam jest Theraphosa blondi w stadium L4 obecnie. Pajak przeszedł ostatnia wylinka ok. 2,5 tyg temu. Po wylince było wszystko ok. Pierwsze karmienia super. Pomimo tego,ze wiekszosc czasu ptasznik spedza w norze to wczoraj pajak praktycznie nie chowal się do nory. Nie zainteresowany pokarmem. Od wczorajszego wieczoru siedzi już w jednym miejscu. Nie zmienia położenia ani pozycji. Przed chwila zauwazylem ze stara ruszać coś tam odnozami ale słabo mu idzie. Wszystko w jednym miejscu. Nie przemieszcza sie. Mam tego ptasznika od L1. Do tej pory wszystko bylo ok. Co moge zrobic aby uratowac pajaka przed...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 07 września 2020 - 18:04
Podobne tematy: Theraphosa blondi-prośba o pomoc. x
zdrowie
Żółwie
Pomoc żółw stepowy białe cośFranekqiwb, 15 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Theraphosa Xenesthis Monocentropus i gratisySzcz3rbaty, 16 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Wyprzedaż letnia, redukcja regału T.blondi , A.geniculataVip3r, 02 cze 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Zamienię samice T.blondi l4 naVip3r, 31 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Młode samice T.blondi l4Vip3r, 26 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 08 września 2020 - 19:43
Moim zdaniem po prostu nie jest głodny, ewentualnie zbliza się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


