Witam wszystkich, jestem tu nowy i chciałbym o coś zapytać. Nie hejtujcie mnie od razu.
Kupiłem Brachypelme Hamorii L4 jakieś 3 tyg temu.
Braszka po paru dniach zrobiła wylinke na L5.
Tak jak czytałem odczekałem aż chelicery zrobia się ciemne i chciałem ptasznika nakarmić.
Niestety braszka nie ruszyła larwy mącznika i pod jakiegoś czasu zrobiła norke w torfie z której wgl nie wychodzi i
nie ma zamiaru zapewne z niej wyjść przez najbliższy czas.
Czytałem ze braszki to niejadki ale trochę mnie to dziwi że po wylince jeszcze nie jest głodna.
Czy to normalne i czy mam się martwić??
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#1
Napisany 24 lipca 2020 - 16:24
Podobne tematy: Brachypelma Hamorii x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice Pamphobeteus oraz BrachypelmaLusjusz, 16 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
B. hamorii świeży samiec adult wycenavonix, 10 sty 2024 |
|
|
|||
rozmnażanie
Ptaszniki
Kupie samca B.hamorii(ex.Smithi) 5-6 cm najlepiejUlka93 |
|
|
|
||
Ogłoszenia matrymonialne
1.0 Dorosły B.hamoriiTerras123, 04 lut 2026 |
|
|
|||
Kupię
Poszukuję grammostola pulchra samica, dc 5 +, brachypelma hamori oraz albicepsszaryprorok, 02 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 24 lipca 2020 - 16:30
ogólnie brachy to leniuchy mi dzisiaj pare dni temu wyliniała...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 24 lipca 2020 - 16:52
Jak zgłodnieje to zje spokojnie można robala zostawić nawet skoro...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 24 lipca 2020 - 19:20
Moja boehmei jest 15 dni po wylince i jeszcze nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 24 lipca 2020 - 19:33
No cóż Brachypelma tak ma, do nich po prostu trzeba...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 24 lipca 2020 - 19:35
Edytowany przez czosnek134, 24 lipca 2020 - 19:35.
#7
Napisany 27 lipca 2020 - 04:29
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)mijają 2 tyg od wylinki
#8
Napisany 28 lipca 2020 - 21:30
Kolego,
wszystko co ująłeś w swoim poście oznacza, że...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#9
Napisany 28 lipca 2020 - 21:35
Edytowany przez czosnek134, 28 lipca 2020 - 21:35.
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


