Hej! Czy do terra o tej wielkości mogę wsadzić dwa drzewołazy? A jak nie to co innego? :p
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 23 listopada 2019 - 00:21
Podobne tematy: Co do terrarium 30x30x25? x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
#2
Napisany 23 listopada 2019 - 08:03
Co do drzewołazow to nie wiem ale na pewno wije,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 23 listopada 2019 - 09:11
Właśnie kurcze na żabki jeszcze jest akceptacja, a na tego...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 23 listopada 2019 - 10:58
Hahaha byłem kiedyś w tej sytuacji. Wiesz poczytaj w opisach...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


