Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Gekony lamparcie Szczecin i okolice, cięzka sytuacja życiowa

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 InesLilith

InesLilith
  • Polska / Zachodniopomorskie / Kołobrzeg

Napisany 11 wrzesień 2019 - 15:31

1. Bubu - 4 letnia samica, nigdy nie miała problemów ze zdrowiem, nigdy nie składała jaj, ma dominujący charakter, ma duży apetyt 200 zł

2. Twilight - 6,5 letnia samica, nigdy nie miała problemów ze zdrowiem, ma bardzo duży apetyt 190 zł

3. Billy -  7 letni samiec, bardzo spokojny nie przejawiał nigdy agresji wobec samic, nigdy nie było problemów z karmieniem 400 zł

4. Lulu - 3 letnia samica DO ADOPCJI, nigdy nie składała jaj (samica ma problemy z jajnikami, obecnie jest pod regularną opieką weterynarza K. Sulimy w Szczecinie, przewidywalna potrzeba sterylizacji samicy ze względu na nawracające zapalenia jajników, niestety z przerzutem na jamę gębową, obecnie przyjmuje maść 2 razy dziennie na prawą stronę pyszczka) karmienie przymusowe od lipca, na dzień dzisiejszy podjęła jedzenie, samodzielnie chwyta robaki, należy jednak codziennie ją obserwować i w razie gdy znowu będzie odmawiać pokarmu wznowić karmienie rozgniecionymi mącznikami- mieszam je z wodą i wapniem po czym nakładam na pyszczek jaszczurki. UWAGA!( KOLEJNA WIZYTA JEST PRZEWIDYWANA NA 27/28/29 WRZEŚNIA 2019 w celu kontroli zdrowia oraz podjęcia działań w sprawie sterylizacji) Tylko dla doświadczonego terrarysty! Samica najlepiej jakby przebywała w osobnym terrarium na ręcznikach papierowych. Możliwość adopcji razem z terrarium kwarantanną za 200 zł. + akcesoria i timer kontrolujący czas włączenia/wyłączenia oświetlenia. (opłata za terrarium)

Jestem bardzo przywiązana do moich podopiecznych i zastrzegam sobie prawo do kontroli przyszłych warunków w jakich mają się znaleźć moje zwierzęta, mile widziane wzięcie całej trójki, stado jest ze sobą zżyte. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do podjęcia takich kroków ponieważ nie jestem w stanie dłużej zapewniać im mojej opieki, nie mieszkam już nawet we własnym domu i prawdopodobnie nie będę mogła tutaj zostać więc spawa jest PILNA proszę o waszą pomoc. Odbiór gekonów jest w Stargardzie jednak istnieje możliwość dowozu do Szczecina. Proszę o zrozumienie - NIE WYSYŁAM ZWIERZĄT. Transport jaki mnie interesuje to tylko i wyłącznie auto.

Posiadam również duże terrarium 1,20 przystosowane dla całej czwórki, więcej zdjęć dla zainteresowanych, oświetlenie grzewcze + pasek ledowy w kolorze niebieskim- niestety trzeba wymienić światełka koszt to parę zł. Do tego dodaję timer który kontroluje czas włączenia i wyłączenia oświetlenia w terrarium. Cena za terrarium 500 zł (w przypadku wzięcia całej trójki i terrarium oprócz Lulu) = 1290 zł za WSZYSTKO, lub samo terrarium za cenę 750 zł. + akcesoria.

Załączone pliki

Edytowany przez InesLilith, 11 wrzesień 2019 - 18:31.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).