Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

- - - - -  
Siema wszystkim! :)

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Romano Online

Romano
  • Terrarysta
  • Z nami od: 38 dni
  • Polska / Pomorskie / Chojnice

Napisany 21 lipiec 2019 - 21:12

Siemanko!

Nie wiem, czy tu stosuje się takie przywitania, bo rzadko bywam zarejestrowany na forach.

Mimo wszystko, chciałem się ukazać. Jestem początkowym hodowcą, w zasadzie użytkownicy tego forum, jak i pare użytkowników YouTube zaraziło mnie wręcz tym niecodziennym hobby.

Absolutnie każdą wolną chwilę teraz poświęcam terrarystyce, a to forum to naprawdę kopalnia wiedzy, 

na tyle duża, że rzadko nawet muszę tworzyć temat, bo odpowiedź już jest udzielona od lat, tylko trzeba poszukać ;)

Moja "kolekcja" jest naprawdę póki co niewielka, ale na dobrą sprawę ruszyłem z nią miesiąc temu, bo poprzednie 6 miesięcy starałem się nabywać wiedzę, 

tak bym mógł powiedzieć, że znam chociaż niewielkie podstawy. W skład mojej kolekcji wchodzą na razie Euscorpius italicus - jeden, ale na pewno chciałbym powiększyć te rodzinę, bo stworzenie to skradło moje serce, jak i skorpiony jako gatunek. 

No i ostatnim jest Phyllocrania paradoxa, która wczoraj przeszła ze stadium L4 na L5 i co jest moim sukcesem - zielenieje :D

Niżej dam parę screnów.

Dzięki, że mogę być małą cząstką tego forum!

Załączone pliki

Edytowany przez Romano, 21 lipiec 2019 - 21:14.