Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

- - - - -  
Drapieżne roztocza H. Miles

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Badsnake

Badsnake
  • Terrarysta
  • Z nami od: 83 dni
  • Polska / Śląskie / Katowice

Napisany 16 lipiec 2019 - 05:28

Witam. Używał ktoś może takich drapieżnych roztoczy do zwalczenia tych wrednych czarnych cholernych roztoczy. Weterynarz kazał spryskać terrarium i węża iwermektyna z wodą ale to nic nie daje. Wąż właśnie szykuje się do linienia. Jest okej tydzień i znowu wracają. Proszę o pomoc. Początkujący:)

Podobne tematy: Drapieżne roztocza H. Miles     x

#2 piotrek2351

piotrek2351
  • Terrarysta
  • Z nami od: 648 dni
  • Polska / Opolskie / Opole

Napisany 16 lipiec 2019 - 05:45

Mi pomógł preparat Frontline. Jest to co prawda dla psów i kotów ale pomaga. Węża spryskujesz całego uważając na głowę, tam nie psikasz. Terrarium cale wyczyścić i spryskać wszystko dokładnie. Węża oczywiście do pudła na reczniki papierowe i po 10 dniach może wrócić do terra. U mnie tak to zadziałało

#3 Badsnake

Badsnake
  • Terrarysta

Napisany 16 lipiec 2019 - 06:32

A ogrzewanie pudła? Mówisz tutaj o małym węży. A jeśli chodzi o 2.5-3m pytona... przecież on zajmie połowę największej samli z Ikei. Przez 10 dni bez ruchu? :o

Mi pomógł preparat Frontline. Jest to co prawda dla psów i kotów ale pomaga. Węża spryskujesz całego uważając na głowę, tam nie psikasz. Terrarium cale wyczyścić i spryskać wszystko dokładnie. Węża oczywiście do pudła na reczniki papierowe i po 10 dniach może wrócić do terra. U mnie tak to zadziałało

A ogrzewanie pudła? Mówisz tutaj o małym węży. A jeśli chodzi o 2.5-3m pytona... przecież on zajmie połowę największej samli z Ikei. Przez 10 dni bez ruchu? :o

Edytowany przez Badsnake, 16 lipiec 2019 - 06:31.

#4 VisibleNoise Online W hodowli

VisibleNoise

Koordynator w działach początkujący

• Koordynator działów
  • Z nami od: 2192 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 16 lipiec 2019 - 07:21

Te roztocza nie dadzą rady. Raz mi się pojawiły w skoczogonkach i skoczogonki nadal świetnie się trzymają, czyli nie są w stanie nawet ich wytępić.

#5 piotrek2351

piotrek2351
  • Terrarysta
  • Z nami od: 648 dni
  • Polska / Opolskie / Opole

Napisany 16 lipiec 2019 - 09:30

Kupiłem duże pudło w Castoramie a grzałem zarowką grzewczą od góry. Mój wąż to 2.3m boa dusiciel i spokojnie dał rady.
Kupiłem duże pudło w Castoramie a grzałem zarowką grzewczą od góry. Mój wąż to 2.3m boa dusiciel i spokojnie dał rady.

#6 Badsnake

Badsnake
  • Terrarysta

Napisany 16 lipiec 2019 - 10:11

Edit. Dergall zamówiony. W drodze do mnie. Może to poradzi sobie z tym ch***wstwem. Pozdrawiam

Edit. Dergall zamówiony. W drodze do mnie. Może to poradzi sobie z tym ch***stwem. Pozdrawiam

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).