Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

- - - - -  
Gekon orzęsiony a noworodek.

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 jedi00

jedi00
  • Terrarysta
  • Z nami od: 613 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin

Napisany 24 maj 2019 - 10:12

Dzień dobry,

temat jest dość osobliwy i ciężko mi odnaleźć odpowiedź na moje pytanie. Wraz z narzeczoną spodziewamy się dziecka i niestety warunki nie pozwalają mi na przetrzymywanie mojego gekona orzęsionego w oddzielnym pomieszczeniu w którym będzie spało dziecko. Czy obecność terrarium z gekonem orzęsionym w jednym pomieszczeniu z noworodkiem może mieć zły wpływ na stan zdrowia dziecka ? Czy ktoś przeżył podobną sytuację ?

Pozdrawiam.

Podobne tematy: Gekon orzęsiony a noworodek.     x

#2 Dagn

Dagn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 586 dni
  • Polska / Śląskie / Gliwice

Napisany 24 maj 2019 - 11:04

Co prawda nie noworodek, ale mam obecnie 2,5-letniego syna i gekony w pokoju nic mu nie robią. Miał nieco ponad rok, jak pierwsza jaszczurka do nas trafiła :)

Ewentualnie gekon może być lekko zdenerwowany nocnymi pobudkami bąbla i ogólnie rykiem, choć moje po mniej więcej dwóch dniach (a przewinęło się w sumie 5, teraz są 3) już zupełnie nie zwracały uwagi. Nie wiem niestety, czy orzęski nie są bardziej płochliwe.

No i karmówkę warto trzymać z dala od smoczków, butelek, takich tam, bo niektórzy mogą mieć reakcję alergiczną.

Edytowany przez Dagn, 24 maj 2019 - 11:09.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).