Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

- - - - -  
Lista sklepów internetowcyh

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Koszina

Koszina
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3638 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk

Napisany 11 maj 2019 - 19:20

Witam,

Mam do Was, drodzy użytkownicy forum prośbę. W poszukiwaniu skropów do zakupu najczęściej kieruję się na forum lub grupę FB, OLX lub ewentualnie allegro. Sprawdzam też ewentualnie sklepy internetowe ale mam z tym dosyć spory problem. Są takie witryny jak e-bazyliszek lub Zoowitek lecz sądzę, że mogą być to strony nieaktualne. Znam zaledwie parę stron które funkcjonują i są moim skromnym zdaniem pewne, np argiopeterra.pl. Wiem też, że są sklepy które znajdują się na FB takie jak SpiderForge i wpadłem na nią przypadkiem.

I tu pojawia się moja prośba, Czy moglibyście się podzielić swoją wiedzą na temat gdzie można kupować skorpy? Podajcie może jakieś nazwy, linki lub cokolwiek, sądzę, że ta wiedza może się każdemu z nas przydać.

pozdrawiam :)

Podobne tematy: Lista sklepów internetowcyh     x

#2 Vulpes90

Vulpes90

Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

• Koordynator działów
  • Z nami od: 3114 dni
  • Polska / Opolskie / Kluczbork

Napisany 11 maj 2019 - 21:24

Pomysł ciekawy i pewnie przyda się taka lista, ale za jakiś czas ta lista znowu będzie nieaktualna. Ogólnie na forum jest trochę zakurzony dział firmy (po prawej na górze), to tam powinny tworzyć się takie listy. Być może trzeba będzie zrobić jakiś licznik, żeby każda firma musiała się zalogować raz na jakiś czas inaczej odznaczy ją na liście jako nieaktualną. No i trzeba by jakoś połączyć daną firmę z ogłoszeniami na terrarium.pl, możliwością zaznaczenia co najczęściej sprzedaje (skorpiony, ptaszniki, gady czy asortyment) i na jakiej giełdzie będzie. Niestety na dzień dzisiejszy raczej nie mamy możliwości stworzenia czegoś takiego, ale jakby ktoś miał przy okazji jakieś pomysły, to chętnie wszystko sobie zapiszę ;) Może w końcu kiedyś uda się to stworzyć.

#3 Koszina

Koszina
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3638 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk

Napisany 11 maj 2019 - 23:43

Niech każdy napisze swoje sprawdzone aktualne źródła i już będzie taka wewnętrzna baza w miarę możliwości z dostępnymi źródłami. Nie ingeruję w to, czy strony które się reklamują są aktualne czy też nie bo nie mam na to żadnego wpływu, nie ode mnie to zależy, ale informacje od innych użytkowników skąd pozyskują skorpy byłaby dla mnie i podejrzewam, że dla innych byłaby bardzo cenna.

Pozdrawiam

#4 pawulon665

pawulon665
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2221 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Zbąszyń

Napisany 12 maj 2019 - 00:04

Moim sprawdzonym sposobem na kupno skorpiona i nie tylko bo też karmówki jest właśnie to forum na którym piszesz :)

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).