Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

terrarium - fotorelacje

* * * * * 1 głosów  
bracha robi sieć

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Roko2008

Roko2008
  • Terrarysta
  • Z nami od: 170 dni
  • Polska / Śląskie / Żarki

Napisany 11 maj 2019 - 18:49

Witam.Moja bracha zrobiła sieć.Nie tyle co Chromatopelma ale w podłożu zobaczyłem trochę sieci.Karmię ją świerszczami bananowymi.Nie to nie była pleśń.Na forach przeczytałem,że ten gatunek sieci w ogóle nie robi.Czy ktoś mógł by mi powiedzieć czy to jest bracha na 100%.Z góry dzięki za pomoc.

Podobne tematy: bracha robi sieć     x

#2 Waariat

Waariat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2535 dni
  • Polska / Śląskie / Częstochowa

Napisany 11 maj 2019 - 19:19

To że dany gat nie robi sieci to błędne info, przeciwnie, każdy robi, ale różne gatunki w różnych ilościach. Gdy karmisz ptasznika, ten owija wszystko dookoła pajęczyną (kiedyś czytałem dlaczego ale nie pamietam wiec nie chce wprowadzać w błąd). Kolejną przyczyną może być zbliżająca się wylinka. Wtedy każdy gat ptasznika plecie tak zwany dywanik na którym linieje.

#3 piter20020 W hodowli

piter20020
  • Terrarysta
  • Z nami od: 891 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Jelcz-Laskowice

Napisany 12 maj 2019 - 12:34

W innym wątku piszesz, że jesteś doświadczonym hodowcą, a co chwilę zakładasz tematy, na które potrafi odpowiedzieć każdy z podstawową wiedzą terrarystyczną. Tak jak pisze @Waariat to normalne, że ptasznik plecie pajęczynę, nie spotkałem się jeszcze z osobnikiem, który by tego nie robił. Jeżeli masz jadowite gatunki, jak wcześniej wspominałeś to radzę uważać przy takim poziomie wiedzy.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).