Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

- - - - -  
Boa dusiciel- dziwne zachowanie

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#11 Certel

Certel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 128 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Zawidów

Napisany 10 maj 2019 - 08:13

Z tego co widzę to doktor Dziwak przyjmuje we Wrocławiu w SKVet. @adamkraka orientujesz się może jak to u niego cenowo wygląda? Tak czy inaczej do niego zadzwonię i spróbuję się umówić, po wizycie i ewentualnej diagnozie wrzucę tu jeszcze post z informacją co i czy w ogóle coś jej dolegało w razie jakby ktoś w przyszłości miał podobny problem.

Podobne tematy: Boa dusiciel- dziwne zachowanie     x

#12 adamkraka W hodowli

adamkraka

Marudny Koordynator w działach nie tylko wężowych

• Koordynator działów
  • Z nami od: 2298 dni
  • Polska / Opolskie / Opole

Napisany 10 maj 2019 - 21:09

Nie mam pojęcia ile średnio kosztuje u niego wizyta, wiem że jest świetnym specjalistą i naprawdę warto go odwiedzic w tym wypadku

#13 Certel

Certel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 128 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Zawidów

Napisany 24 maj 2019 - 17:33

*update*

wypukłości na ciele zniknęły chyba wszystkie (może z wyjątkiem jednej) po tym jak eliminowałem z otoczenia węża po kolei rzeczy które wąż ma u mnie, a nie miał u poprzedniego hodowcy(bo u niego tego nie miał) i o dziwo po usunięciu środka którym myłem terrarium (jest przystosowane do sprzątania po zwierzętach) zaczęło się poprawiać, możliwe, że ma uczulenie na jeden ze składników lub gady reagują na niego gorzej niż inne zwierzęta, w jego skład wchodzą:

-woda,

-molekuły nanosrebra,

-izopropanol.

Tak naprawdę to tylko izopropanol budzi podejrzenia bo Bóg jeden wie jak gady go metabolizują i czy w ogóle ma to miejsce. 

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).