Witam. Mam terrarium o wym 40x25x30 (dł/szer/wys) w którym kiedyś trzymałam samicę straszyka olbrzymiego. Chciałabym ponownie mieć jakiegoś owada, ale zastanawiam się jaki byłby dobrym pomysłem na początek. Terrarium ma dość dużo roślin - mały storczyk, bluszcz, fittonia, torf kokosowy jako podłoże oraz mech (taki wystrój raczej tropikalny bądź leśny). Temp utrzymująca się w terrarium jest w zakresie 20-24st a wilgotność 40-60%. Bardzo podobają mi się modliszki ale nie miałam jeszcze nigdy żadnej. Jaki gatunek nadawałby się do tego terrarium i nie byłby zbyt wymagający? Chyba że są jeszcze inne ciekawe owady które mogłabym tam mieć (ale straszyki czy patyczaki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Jaki gatunek owada nada się do mojego terrarium?
#1
Napisany 18 marca 2019 - 13:29
Podobne tematy: Jaki gatunek owada nada się do mojego terrarium? x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 18 marca 2019 - 14:23
Pluskwiaki dwuplame są bardzo fajne.
#3
Napisany 18 marca 2019 - 17:33
Witam. Ja poleciłbym modliszkę gwinejską. Jest duża ładnie ubarwiona i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez gekonV, 18 marca 2019 - 17:34.
#4
Napisany 18 marca 2019 - 20:38
żabki są fajne, ale wydaje mi się że nie dałabym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



