Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

terrarium - ogrzewanie

- - - - -  
Termostat stc 1000

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Lukaszrdm

Lukaszrdm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 389 dni
  • Polska / Mazowieckie / Radom

Napisany 09 marzec 2019 - 10:18

Witam, przygotowuje się się do inkubacji jaj gekona orzesionego. Buduje inkubator i zastanawiam się na odpowiednim termostatem. Mam już 2 rt2c i nie ufam im na tyle żeby powierzyć im jaja. Jest dość awaryjny i przy zwykłym przesunięciu potrafi się rozstroic. Wpadł mi w ręce w bardzo dobrej cenie stc 1000 i tu pojawia się pytanie jak wyglądają Wasze doświadczenia z tym sprzętem?
Link do urządzenia
https://allegro.pl/oferta/sterownik-termostat-regulator-temperatury-stc-1000-7630579300?utm_source=google&utm_medium=cpc&gclsrc=aw.ds&ev_campaign=_DIO_pla_firma&ev_adgr=Przemysł+-+Materiały+i+akcesoria+-+Automatyka+przemysłowa&ev_ln=&gclid=Cj0KCQiA5Y3kBRDwARIsAEwloL4TyqtqkH6hf09A5cQtYudINi33Fpku3j_snGj6nAn6ZLmGnLGImTEaAoSKEALw_wcB

Podobne tematy: Termostat stc 1000     x

#2 RiderX

RiderX
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 13 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań

Napisany 11 marzec 2019 - 20:35

Kupiłem taki sam od chińczyków trochę taniej do mojego akwarium, docelowo miał sterować wiatrakami i do czasu chodził jak złoto,

niestety po pewnym czasie przestał automatycznie uruchamiać wiatraki mimo słyszalnego dźwięku w momencie przełączania na chłodzenie.

Z tego co wiem są wersje 220i 12, ja mam tą 12V i obecnie służy mi jedynie jako cyfrowy termometr u ptaszników.

Ogólnie sprzęt fajny, tylko pytanie czy awaria akurat u mnie czy ten typ tak ma.

.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#3 Lukaszrdm

Lukaszrdm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 389 dni
  • Polska / Mazowieckie / Radom

Napisany 12 marzec 2019 - 13:09

Dzięki za odpowiedź. Sprzęt jest już u mnie więc zostanie przetestowany. Zamieszczę na forum fotoleracje z budowy inku w której opiszę też owe urządzenie. Dziękuję i pozdrawiam.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).