Siema, mam małe pytanko. Jaką skolopendrę polecacie jako pierwszą (proszę oprócz cingulaty :D). Zależy mi na tym, żeby skolopendra była nie zbyt wymagająca w sprawach hodowlanych. Chciałbym, żeby miała co najmniej 15cm i była w miarę ładna . Prosiłbym też od przykłądowe warunki do hodowli podanych przez was gatunków tzn. temperatura, wilgotność itp. Z góry dziękuję ;)
#1
Napisany 11 lutego 2019 - 21:52
Podobne tematy: Jaka pierwsza skolopendra x
początkujący płazy
Płazy
Pierwsza żaba rogataAgro1223 |
|
|
|
||
linienie
Węże
Pierwsza wylinka węża i dziwny osad na korze po jednej nocySolo3k, 24 mar 2025 |
|
|
|
||
Archiwum ogłoszeń
Cyriocosmus i skolopendraBartekR |
|
|
|||
zdrowie
Ptaszniki
Krwawiący ptasznik - Pierwsza PomocJakub122, 23 sty 2025 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Skolopendra sp viridinicornis nigraziegenhal, 15 sty 2024 |
|
|
#2
Napisany 17 lutego 2019 - 11:19
Generalnie to najlepiej zaczac z cingulata, nie musisz wtedy nawet...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 17 lutego 2019 - 13:07
Dzięki, miałem kiedyś kilka euscorpiusów, więc trochę mam doświadczenie w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 18 lutego 2019 - 22:32
Skolopendry bym nigdy do euscorpiusów nie porównywał. Jest o wiele...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


