Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

- - - - -  
Nowy użytkownik wita się serdecznie ze wszystkimi.

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 JaninaJot

JaninaJot
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 16 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecin

Napisany 05 luty 2019 - 15:18

Cześć wszystkim!

Piszę ze Szczecina, znad samego morza ;)

Przygodę z akwariami zacząłem dobre ćwierć wieku temu, jeszcze jako mały pomocnik starszego brata. Brat akwaria posprzedawał i na długo temat zaginął. Pajęczaki i owady od zawsze mnie fascynowały, ale jakoś nigdy nie zdecydowałem się na więcej niż dokarmianie pająków żyjących w przydomowym ogrodzie. I tak minęło trochę czasu, aż w te święta, na choince przybył do nas Pyrgun Nazielny i tak już został. Pod.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

Edytowany przez JaninaJot, 05 luty 2019 - 15:19.

Podobne tematy: Nowy użytkownik wita się serdecznie ze wszystkimi.     x

#2 Lucek777

Lucek777
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3070 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź

Napisany 09 luty 2019 - 08:38

Witaj , bardzo ładnie wykonane , schludne i ze smakiem . Nic tylko życzyć powodzenia w hodowli .

#3 Przemoldemol

Przemoldemol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 633 dni
  • Polska / Małopolskie / Myślenice

Napisany 09 luty 2019 - 12:43

Duże pojemniczki. Pająki nie wyjdą przez wentylacje? Co do samych terrari to sztosik. Bardzo ładnie wyglądają i fajny pomysł.

#4 Nonac W hodowli

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4552 dni
  • Polska / Lubelskie / Krasnystaw

Napisany 09 luty 2019 - 13:11

Również witam, życzę sukcesów w hobby i polecam zainteresować się tematem ptaszników ;)

Co do pojemniczków, bardzo ładne i pomysłowe, ale mam jedno ale. Lepiej uważać z drewnem z iglaków, ja osobiście go w ogóle nie używam, potrafi puścić żywicę a ta jest bardzo niebezpieczna dla wszelkich małych zwierzaków.

/e

No i wentylacja trochę spora, lepiej szpileczką czy cyrklem robić maluchom, ewentualnie maleńkim wiertełkiem 1mm, bo zdolności pajęczaków do przeciskania się przez szczeliny są niesamowite.

Edytowany przez Nonac, 09 luty 2019 - 13:19.

#5 JaninaJot

JaninaJot
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 16 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecin

Napisany 09 luty 2019 - 13:41

Bałem się, że będą za duże. Niemal kazda strona mówi o tym, żeby trzymać małe pająki w kliszówkach. Dwa dni tak Królewskiego trzymałem i przełożyłem. Normalnie musi żyć na wolności, więc uznałem, że i tu sobie poradzi. Jak jest głodny to spokojnie znajduje jedzenie.
Co do otworów. W tym dla malucha są póki co 1.2mm, więc nie ucieknie. Roman za to ma otwory coś koło 2-2.5mm. Nie jest w stanie się przecisnąć, ale muchy uciekają,.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).