Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

[NIEAKTUALNE] Agama błotna (Physignathus cocincinus) do oddania w dobre ręce.

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 krystaff

krystaff
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2894 dni
  • Polska / Śląskie / Katowice

Napisany 13 styczeń 2019 - 19:09

Witam.

Oddam jedynie w dobre ręce samiczkę agamy błotnej (Physignathus cocincinus)
Jaszczurka trafiła do mnie w sytuacji "awaryjnej", gdyż zostałą podarowana jako prezent komunijny, okazało się, że właściciele nie do końca wiedzą, jak ze zwierzęciem się obchodzić.
Niestety, obecnie nie mam warunków, aby zatrzymać gada. 
Jaszczurka niestety trafiła do mnie nie w terrarium, a w akwarium, ma jednak zapewniony basen z wodą, oświetlenie UVB, górę zbiornika wykonałem samodzielnie z siatki, która dzielnie wytrzymuje łowieckie zapędy kota. 
Jaszczurka bardzo ładnie je, wypróżnia się bez problemu, jest przyzwyczajona do ludzi, gdyż była brana na ręce przez poprzednich właścicieli. 

Oddam ją w ręce osoby, która zna temat hodowli agam, nie oddam jej komuś, kto do czynienia z gadami nie miał wcale, lub chce dopiero zaczynać przygodę z terrarystyką. Ogromnym atutem będzie fakt posiadania już przez nowego ewentualnego nabywcę terrarium przystosowanego do hodowli.
Ze względu na duże gabaryty zbiornika, a także na porę roku, w grę wchodzi jedynie odbiór osobisty, poza tym chciałbym, aby ewentualny nabywca sam obejrzał jaszczurkę.

Wrzucam zdjęcia poglądowe, jeżeli ktoś zainteresowany będzie zdjęciami bardziej szczegółowymi, zapraszam na priv.

Załączone pliki

• Załączony plik  11.jpg   64,05K   30 pobrań
  • Załączony plik  22.jpg   148,74K   25 pobrań
  • Załączony plik  33.jpg   115,83K   24 pobrań
  • Załączony plik  44.jpg   109,33K   24 pobrań
  • Załączony plik  55.jpg   30,33K   24 pobrań
  • Załączony plik  66.jpg   111,33K   23 pobrań
  • Załączony plik  77.jpg   50,07K   23 pobrań

Edytowany przez krystaff, 24 marzec 2019 - 14:50.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).