Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

- - - - -  
Gek lampart dupka

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Doris87

Doris87
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 12 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Września

Napisany 10 styczeń 2019 - 09:58

Witam, od 3 dni moja Maluda ma przy odbycie cos takiego jak skrystalizowany mocz i jakby nie chcial wyjsc. Zauwazylam bo sie zaczela lizac. Jak wziełam ja na reke to mnie osikala, ogolnie bardzo plochliwa jest i malo towarzyska w porownaniu do Malibu i Malagi.
Mam je od ponad 2 lat. Zadnych problemow nigdy nie bylo. W czerwcu skoncza 3 latka.
Maluda je tylko maczniki, nie bardzo jest zainteresowana szarancza czy swierszczem.
Podloze wlokno kokosowe,.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez Vulpes90, 15 styczeń 2019 - 06:27.

Podobne tematy: Gek lampart dupka     x

#2 Doris87

Doris87
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 12 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Września

Napisany 10 styczeń 2019 - 20:36

???

Edytowany przez Doris87, 10 styczeń 2019 - 20:37.

#3 Jaguś

Jaguś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2352 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 11 styczeń 2019 - 11:19

Nie wyciągaj tego na siłę, bi 1. nie mam pewności co to jest , 2. może być przyklejone do wnętrza kloaki i jeśli będziesz to na siłę wyjmowała to zedrzesz razem z wyściółką kloaki.

Rób mu kąpiele ciepłe - nie gorace. Do płytkiego pojemnika na żywność nalej ciepłej wody, gekon na dłoń, do pojemnika tak, żeby jego spód z dupką był zamoczony a głowa wystawała nad wodę i była oparta o Twoją doń - wtedy.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).