Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

- - - - -  
Wąż zimą w ogrodzie

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Jaguś

Jaguś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2440 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 09 styczeń 2019 - 10:36

Kolejne znalezisko w ogrodzie... Zimą...

https://warszawa.tvp.pl/40761787/warszawa-mieszkaniec-wesolej-znalazl-w-swoim-ogrodzie-metrowego-weza

Podobne tematy: Wąż zimą w ogrodzie     x

#2 Hejcior

Hejcior
  • Terrarysta
  • Z nami od: 86 dni
  • Polska / Mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

Napisany 30 styczeń 2019 - 19:04

Masakra, jak tak można?!!! czy ludzie nie mają serca ? 

#3 Byrus

Byrus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1444 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 01 luty 2019 - 21:25

Masakra, jak tak można?! czy ludzie nie mają serca ? 

Nie mają, nie interesuje ich zazwyczaj dobro zwierząt tylko chwilowa ekscytacja, a co dany zwierzak potrzebuje, jakie powinno mu się zapewnić warunki....? Kogo to obchodzi.....

Pracuje w branży zoologicznej już ponad 5lat i nie widzę wielkiej różnicy w tym co się działo 5lat temu a teraz, ciągle te same głupie pytania, ciągle zero jakiegokolwiek zadania sobie trudu żeby poznać zwierze które chce się posiadać.

Dziecko ma kaprys? To kupimy! "Najwyżej później się wymieni" - słyszałem już milion razy w stosunku do kupowanej ryby która wyląduje w słoiku czy innym kieliszku bo przecież to tylko ryba więc można ją dla własnego "widzimisie" torturować.

"Żółw potrzebuje tyle miejsca!??! A mój.....i tu wstaw wujka, szwagra, ojca, stryjka, kochanka czy matkę z wąsem....  trzymał w pudełku i żył!" 

"Gdzie ja to postawie?!" Kolejne milion razy słyszane słowa po fakcie uświadomienia ile dany zwierzak potrzebuje miejsca. 

I takie perełki można wymieniać godzinami... 

Gro ludzi walczy o prawa zwierząt, fundacje o świadomość w społeczeństwie, wiele osób na forach/grupach stara się uświadamiać innych i chciałbym wierzyć, że coś się zmienia, że idzie na lepsze, aczkolwiek z własnej obserwacji stwierdzam iż dalej panuje ciemnogród jaki panował mimo iż dostęp do informacji w czasach w których żyjemy jest dużo lepszy niż był kiedyś.

#4 Hejcior

Hejcior
  • Terrarysta
  • Z nami od: 86 dni
  • Polska / Mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

Napisany 10 luty 2019 - 02:47

Nie mają, nie interesuje ich zazwyczaj dobro zwierząt tylko chwilowa ekscytacja, a co dany zwierzak potrzebuje, jakie powinno mu się zapewnić warunki....? Kogo to obchodzi.....

Pracuje w branży zoologicznej już ponad 5lat i nie widzę wielkiej różnicy w tym co się działo 5lat temu a teraz, ciągle te same głupie pytania, ciągle zero jakiegokolwiek zadania sobie trudu żeby poznać zwierze które chce się posiadać.

Dziecko ma kaprys? To kupimy! "Najwyżej później się wymieni" - słyszałem już milion razy w stosunku do kupowanej ryby która wyląduje w słoiku czy innym kieliszku bo przecież to tylko ryba więc można ją dla własnego "widzimisie" torturować.

"Żółw potrzebuje tyle miejsca!??! A mój.....i tu wstaw wujka, szwagra, ojca, stryjka, kochanka czy matkę z wąsem....  trzymał w pudełku i żył!" 

"Gdzie ja to postawie?!" Kolejne milion razy słyszane słowa po fakcie uświadomienia ile dany zwierzak potrzebuje miejsca. 

I takie perełki można wymieniać godzinami... 

Gro ludzi walczy o prawa zwierząt, fundacje o świadomość w społeczeństwie, wiele osób na forach/grupach stara się uświadamiać innych i chciałbym wierzyć, że coś się zmienia, że idzie na lepsze, aczkolwiek z własnej obserwacji stwierdzam iż dalej panuje ciemnogród jaki panował mimo iż dostęp do informacji w czasach w których żyjemy jest dużo lepszy niż był kiedyś.

Sam planuje w najbliższym tygodniu zakupić legwana zielonego, ze smokami juz miałem mozna powiedzieć dużo przeżyć, a nadal nie wyobrażam sobie jak bezdusznym trzeba być, żeby coś takiego zrobić. Takich ludzi powinno się traktować w taki sposób jak oni potraktowali te bezbronne zwierzaki.. Po prostu brak słów..

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).