Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Ostateczne porady przed kupnem
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 CancuN

CancuN
  • Terrarysta
  • Z nami od: 256 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 09 styczeń 2019 - 01:35Witam założyłem konto, gdyż przerwę od terrarystyki (głównie z tego powodu byłem na tym forum 4 lata i wcześniej) miałem już dość sporą, a niestety nie mam dostępu do starego mejla i danych logujących. Otóż w najbliższym czasie (powiedzmy tego roku) chcę mieć nowego lokatora w domu. Wybór padł już kilka tygodni temu. Przez ten cały czas szukam rad i porad odnośnie tego zwierzaka. Dużo się naczytałem, dużo też pytałem, ale wciąż nurtuje mnie kilka spraw, bez sprostowania których do zakupu nie dojdzie.

 

1. Dużo dobrych i nakierowujących komentarzy związanych jest z Warszawą, a konkretnie z ZOOFAKTOR. Czy to jest najlepsze źródło susłów w Polsce? A może ktoś poleca jakieś źródło z innego kraju obok Polski? Tylko proszę bez autoreklamy w stylu kupuj tu bo tu najlepiej.

2. Czy ktoś zajmuje się tymi zwierzaczkami we Wrocławiu lub okolicach i chciałby się spotkać w celu rozmowy wraz z naocznymi doświadczeniami?

3. Są tutaj właściciele susłów lamparcich? Ich też proszę o ewentualną informację, bo z typowego oka hodowcy o lampartach jest dużo mniej informacji.

 

W grę w moim przypadku wchodzą też informacje o lemingach stepowych do których też się przygotowuję.

 

Od razu piszę, żeby nie było. Warunki lokatorskie dla nich mam, jak i osobiste doświadczenie w posiadaniu wielu różnych zwierząt gryzoniowatych (jak i terrarystycznych patrząc pod kątem tego forum). 

 

Z góry dziękuję za wszelką aktywność i pozdrawiam!

Podobne tematy: Ostateczne porady przed kupnem     x0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).