Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

terrarium

- - - - -  
Pyton zielony pytania ogólne o całokształt ( wilgotność , ogrzewanie )

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 lol12345678903

lol12345678903
  • Terrarysta
  • Z nami od: 880 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Szubin

Napisany 12 grudzień 2018 - 15:25

Witam . Make domu pytona zielonego Ok 1 roku zwierzątko ma , u mnie jest Ok 3 miesięcy Terrarium jest w sumie moim zdaniem dobrze urządzone ale mam pewne problemy techniczne. Z wilgotnością ,co może tez tyczyć się tez ogrzewania jakie używam . Używam do nawilżania terrarium zwykłej spryskiwaczki . Po spryskaniu wilgotność jest na poziomie 90% ale mniej więcej po Ok 5 h spada do 40% pod promiennikiem , 50% w reszcie części terrarium.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Pyton zielony pytania ogólne o całokształt ( wilgotność , ogrzewanie )     x

#2 hubix557

hubix557
  • Terrarysta
  • Z nami od: 552 dni
  • Polska / Śląskie / Siemianowice Śląskie

Napisany 12 grudzień 2018 - 20:29

Pytanie ludzi w zoologicznym to chyba najgorszy pomysł ze wszystkich. do utrzymania wilgotności wystarczy zwykły nawilżacz powietrza z domontowaną rurką. 
Temperatura pod promiennikiem powinna wynosić 32 stopnie, w najzimniejszej części 27 stopni, w twoim terrarium jest po prostu za zimno. 100w w zupełności wystarczy.
Wężom nie podaje się żadnych witamin gdyż czerpią je z pokarmu. 
Napisałeś że masz węża od 3 miesięcy, a dopiero teraz pytasz o takie podstawy? Powinieneś to wszystko wiedzieć, zanim kupiłeś.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#3 lol12345678903

lol12345678903
  • Terrarysta
  • Z nami od: 880 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Szubin

Napisany 13 grudzień 2018 - 03:08

Odpowiem w ten sposób . Nie testowałem terrarium pod względem wilgotność oraz temperatura razem . Jedynie przetestowałem wilgotność czy dam radę utrzymać ja na poziomie tych 80 % . Nie wziolem pod uwagę ze tak szybko wilgoć będzie uchodzić . Napisałeś ze te 100 w wystarczy , a wcześniej wspomniałeś ze wężowi jest po prostu za zimno . Temperatura która opisałem jest przy ciągłym prawie grzaniu lampa grzewcza po Ok kilku godzinach . Wiec idąc.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).