Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

- - - - -  
Sprzedaż chorych gadów

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Agroo

Agroo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3765 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Kielce

Napisany 12 listopad 2018 - 12:05

Witam. Przeszło miesiąc temu kupiłem dwa węże u Czecha (prywatnie) i są dwa problemy. Po pierwsze w ogłoszeniu bylo napisane, ze jest to para.. po czym okazało się, ze wciśnięto mi dwa samce..... po drugie byłem zapewniany, że 2eze sa zdrowe a co wie okazało jeden z nich ma uszkodzenie mechaniczne w pysku i obecnie jest na antybiotykach bo wdała się infekcja. Jak mogę to załatwić prawnie??? Ogłoszenie wisi do dziś. Gość nie odpisuje już......................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Sprzedaż chorych gadów     x

#2 ubot Online

ubot
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3464 dni
  • Polska / Śląskie / Katowice

Napisany 15 listopad 2018 - 00:08

Sam dokonywałeś zakupu czy ktoś odbierał dla Ciebie gady ?

Nie ogladałeś weży podczas zakupu ?

#3 ścinek W hodowli

ścinek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5493 dni
  • Polska / Śląskie / Katowice

Napisany 20 listopad 2018 - 14:04

w naszym prawie stosuje się w takich przypadkach prawo rzeczowe kodeksu cywilnego. W naszym systemie prawnym przysługuje Ci prawo wymiany lub zwrotu zakupionych zwierząt, zadośćuczynienie oraz zwrot kosztów utrzymania zwierzęcia w czasie gdy było u Ciebie. Niestety prawo krajowe w twoim przypadku nie pomoże (musiałbyś czytać przepisy funkcjonujące w ramach struktury UE) i jeśli mam być szczery to prócz odpowiednich adnotacji na blacklistach nic więcej robić się nie opłaca.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#4 Agroo

Agroo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3765 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Kielce

Napisany 21 listopad 2018 - 09:40

Oglądałem. Pech chcial że infekcja zaczęła się rozwijac tydzień po zakupie.. w kazdym bądź razie prawie zwalczona. Chciałem to potraktować również jako bardziej informacje na przyszłość. Temat do kosza

Edytowany przez Agroo, 21 listopad 2018 - 10:27.

#5 fuzione

fuzione
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3734 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź

Napisany 18 styczeń 2019 - 00:48

Opublikuj ogłoszenie i dziada który Ci to wcisnął.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).