Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

- - - - -  
Fenek, Lis pustyni kupno

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 wersekli

wersekli
  • Terrarysta
  • Z nami od: 420 dni
  • Polska / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski

Napisany 16 październik 2018 - 12:48

Witam na większości portali typu sprzedam kupię jest mnóstwo ogłoszeń typu fenek za 700-800 zł. I pisząc do ludzi dowiaduje się, że zwierzę jest za darmo, tylko za przesyłkę się płaci. Pisałam z pewną kobietą i cena wysyłki z Włoch wynosi 571zł. Agencja przez, którą byłby wysyłany lisek chce 300 zł"z góry" a 271 zł po osbiorze tego zwierzaka. Przez ogromną ilość ogłoszeń zaczynam się zastanawiać czy nie kupić w taki sposób tego zwierzaka. Moje.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Fenek, Lis pustyni kupno     x

#2 Tuczyk

Tuczyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1369 dni
  • Polska / Mazowieckie / Płock

Napisany 16 październik 2018 - 12:57

Ogólnie co do fenka to ja bym się zastanowił czy jest sens hodowania go u nas. 
Zwierzę przyzwyczajone do pustynnego klimatu. 
Ruchliwe , potrzebuje dużo miejsca do biegania. Przy czym np działkę trzeba odpowiednio zabezpieczyć by nie uciekł. 
Na chodzenie w szelkach się nie nadaje, z obroży po chwili ucieknie. 
Trzeba uważać by psy gdziekolwiek napotkane nic mu nie zrobiły. 

Wiem ze pytanie było inne. ale po prostu wolałbym odradzić pomysłu zakupu takiego zwierzaka. Ale.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez Tuczyk, 16 październik 2018 - 13:02.

#3 wersekli

wersekli
  • Terrarysta

Napisany 16 październik 2018 - 13:06

Wiem oczywiście rozumiem potrzeby tego gatunku i spokojnie lisek będzie miał gdzie się wybiegać. Mam zamiar, także dogrzewać kąt, który będzie "dla niego w domu". Tylko nurtuje mnie ta oferta

#4 xXmarekXx

xXmarekXx
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2692 dni
  • Polska / Podkarpackie / Przeworsk

Napisany 18 październik 2018 - 15:45

Bez urazy ale trzeba mieć iq kartofla żeby wierzyć w te ogłoszenia to zwykły SCAM

#5 ArturI

ArturI
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1150 dni
  • Polska / Mazowieckie / Mińsk Mazowiecki

Napisany 18 październik 2018 - 18:19

Mam telefon do faceta (Rafał) który jakiś czas temu umieszczał ogłoszenie na fb o fenkach na sprzedaż [facet okolice Warszawy] - jeśli jeszcze z nim nie rozmawiałeś a jesteś zainteresowany daj znać...

#6 wersekli

wersekli
  • Terrarysta

Napisany 19 październik 2018 - 22:43

Bez urazy ale trzeba mieć iq kartofla żeby wierzyć w te ogłoszenia to zwykły SCAM

Nigdy nie zamawiałam nic z zza granicy więc to raczej na zasadzie głupiej nadziei, ale dzięki za informację już jestem pewna

#7 przeuroczo

przeuroczo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3113 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 20 październik 2018 - 10:07

A można prosić o jakieś szersze informacje dlaczego to jest scam? Coś więcej niż jest bo jest?

#8 Saphira123

Saphira123
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3160 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 22 październik 2018 - 17:39

To jest absolutnie oszustwo. Nie daj się na to nabrać, bo kasę stracisz, i tyle w temacie.

Trzeba trochę pomyśleć. Zacznijmy od tego, że fenek za 700 zł?? Jeszcze pewnie młodziutki, typu 2 miesięczny, oswojony?

Nie orientuję się do końca w cenach fenków na chwilę obecną, w tym roku, ale wątpię, czy już ktoś je sprzedaje za 700 zł...

Znajomi mało się na to nie nabrali lata temu, to już się dzieje oj, od.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez Saphira123, 22 październik 2018 - 17:44.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).