Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

- - - - -  
Euble

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Naquer

Naquer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 149 dni
  • Polska / Opolskie / Opole

Napisany 04 październik 2018 - 13:00

Witam!

Mam pytanie odnośnie różnych gatunków jaszczurek w jednym terrarium. Mianowicie mam niewiele miejsca w pokoju i mam jedno terrarium 80x40x40 a w nim gekona lamparciego. Chciałbym dla odmiany inną jaszczurkę ale z racji braku miejsca mogę włożyć ewentualnie tylko do lamparta. Stąd pytanie czy można włożyć jakiś inny gatunek do tego samego terrarium?'

Dziękuję :)

#2 Jaguś

Jaguś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2312 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 04 październik 2018 - 13:26

NIE. Możesz spróbować zrobić harem : samiec + min 2 samice, ale nie masz gwarancji, że się zgodzą i nie pogryzą.

#3 Dagn Online

Dagn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 307 dni
  • Polska / Śląskie / Gliwice

Napisany 04 październik 2018 - 14:41

No, niestety w jednym pomieszczeniu tylko drugi lampart w grę wchodzi.

Nie sugeruj się niektórymi opisami, że z lampartem może np. żyć pictus czy eublefar gruboogonowy, bo wymagają nieco wyższej wilgotności niż lampart.

ALE ;)

Jeśli terra z lampartem stoi na otwartej przestrzeni, nie na półce zamkniętej od góry, możesz zrobić coś w stylu "Paweł i Gaweł w jednym stali domu...". 

Tylko wtedy przed zakupem gada koniecznie musisz przeprowadzić testy temperatury, czy na górze jest.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez Dagn, 04 październik 2018 - 14:44.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).