Witam
Chciałbym kupić małego węża zbożowego i chciałbym trzymać go w terrarium docelowym czyli 120 x 50 x40 [Długość , wysokość , szerokość ]
Jak nie to czemu
Napisany 27 sierpnia 2018 - 18:30
Witam
Chciałbym kupić małego węża zbożowego i chciałbym trzymać go w terrarium docelowym czyli 120 x 50 x40 [Długość , wysokość , szerokość ]
Jak nie to czemu
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Kupię
Zakupię węża zbożowego odmiany blizzard / Pilneskwirek, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
Napisany 27 sierpnia 2018 - 18:34
Napisany 27 sierpnia 2018 - 21:08
@muzy456 Myślę że osoba która tworzy te tematy, albo jest...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów