Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

- - - - -  
C,crawshayi Jakie terra ??

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
11 odpowiedzi na ten temat

#1 lopez

lopez
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4603 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin

Napisany 18 luty 2007 - 09:33

Witam mam pytanko
posiadam dorosła samice citharischius crawsheyi Jakie terra mam dla niej kupic
o jakich wymiarach
(pajak ma 9cm ciałka + nogi około 17-18 cały )
Mam nadzieje ze mi pomozecie pozdrawiam

Podobne tematy: C,crawshayi Jakie terra ??     x

#2 Yoshizaki

Yoshizaki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5289 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 18 luty 2007 - 09:42

masz takiego pająka i nie wiesz jakie terrarium? To jest jakieś nieporozumienie... kto Ci go sprzedał, masz 13 lat i bierzesz się za takie pająki? :| Za niedługo znowu będziemy oglądać kogoś pogryzionego w faktach lub pod napięciem....

#3 lopez

lopez
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4603 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin

Napisany 18 luty 2007 - 09:58

mam takie pajaka szukam do niego samca i chcę wiedziec jakie terra dla niego najlepsze po czytałem ze 40wys x25 x25 gdzie indzieł czytałem ze 50dł 40szer i 30 wys

A wiec sie pytam jakie będzie najlepsze

#4 Ad90Am

Ad90Am

Terrarysta

• Terrarysta
  • Z nami od: 4674 dni
  • Polska / Śląskie / Rybnik

Napisany 18 luty 2007 - 11:52

50/40/35 cm (dł./szer./wys.) (warstwa podłoża grubości około 15 cm)

#5 L3wTaczeK---

L3wTaczeK---
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4681 dni
  • Polska / Mazowieckie / Radom

Napisany 18 luty 2007 - 18:09

masz 13 lat a w terarystyce jesteś 8 lat jak to możliwe zacząłeś jak miałeś 5 lat czyli nie byłeś nawet w zerówce i chodowałeś ptaszniki fajne zajęcie coś innego niż standardowe kredki.

#6 Murinusek

Murinusek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5876 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 18 luty 2007 - 18:32

nie wazne czy szukasz samca, czy samicy, czy masz crawshayia po 1 wylince....faktem jest ze jestes chyba za mlody do takich pająkow:/ to nie jest resorak tylko jest grozne zwierze.

Dolaczam sie do pytania: kto Ci go sprzedal?

Wogole jak sie ma takiego pajaka to powinno sie miec minimalne doswiadczenie odnosnie wszystkich ptasznikow, a szczegolnie tych podziemnych i agresywnych (do takich nalezy crawshai- pisze to bo moze o tym nie wiesz:P), a Ty zadajesz pytanie w jakim terra go trzymac...to chyba jakies zarty:/

#7 MaslaK

MaslaK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4698 dni
  • Polska / Śląskie / Sosnowiec

Napisany 18 luty 2007 - 19:07

Sądząc po gatunkach, które podobno hodowałeś i masz je wpisane w profilu powinieneś chyba mieć jakieś pojęcie o pająkach, a z tego co widać to nie masz żadnego pojęcia w tym temacie skoro nie wiesz jakie masz mieć terra dla pająka...

#8 HCOOH

HCOOH
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4728 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź

Napisany 18 luty 2007 - 23:51

ciekawe zatem skąd miałby wiedzieć skoro jest gnojony? może gdzie indziej też nie dostał wprost odpowiedzi na zadane pytanie? ja niestety nie wiem jakiego terra wymaga c. crawshayi, spytaj jeszcze na forum arachnea.pl

#9 Sick_Boy

Sick_Boy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4622 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź

Napisany 19 luty 2007 - 09:30

nie mam doświadczenia z tym pająkiem ale informacja do jakiej dotarłem brzmi - "Minimalna powierzchnia dna to 40x30 cm natomiast wysokość nie powinna być mniejsza niż 35 cm." No i oczywiście 15 cm torfu. Więc tak jak napisał Ad90Am.

A co do reszty osób - lopez wie jakie terra dać bo potał zbliżone wymiary o których czytał. I to normalne że ktoś prosi o wymianę doświadczeń które z nich będzie lepsze... JAK KTOŚ NIE MA NIC CIEKAWEGO DO POWIEDZENIA POZA WRZUCANIEM NA AUTORA TEMATU TO NIECH SOBIE DARUJE I NIE ROBI ŚMIETNIKA

Będzie sytuacja kiedyś że dostanę jakiegoś agresorka i będę sie bał zadać pytanie na forum bo mnie wszyscy zjadą... dobrze chociaż że mam 19 lat to może darujecie sobie uwagi na temat wieku.

#10 Peter_frostax W hodowli

Peter_frostax
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5345 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 19 luty 2007 - 13:54

Może wprowadźmy limit wiekowy. A mianowicie mogą logować się i zdawać pytania ludzie po szesnastym roku życia z rozmnożeniem co najmniej 2 gatunków. Dajcie spokój, chłopak postawił pytanie i jak nie macie nic do powiedzenia to zbędne komentarze pozostawcie dla siebie. Tyle mam do powiedzenia.
Pozdrawiam :
Peter_frostax

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).