Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

Drgawki u skorpiona?!

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Radek84

Radek84
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1344 dni
  • Ireland

Napisany 24 lipiec 2018 - 12:03

/* /*

Witam!

Właśnie zauważyłem że coś złego ssie dzieje z moim skorpionem. Usłyszałem jakieś dziwne stukanie w terra mojej HH więc zaglądnąłem i ku mojemy zdziwieniu leżała poza swoją kryjówką drgająć co jakiś czas... Zapach po otwarciu terra był dość kiepski. Jak zdechłe świerszcze czy karaczany ( po każdym karmieniu wybieram resztki żeby nie zalęgło się jakieś dziadostwo). Woda dolewana do majej miseczki regularnie, temp 27-29*C.

Wszytkie moje zwierzęta są karmione karaczanami tureckimi od.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Drgawki u skorpiona?!     x

#2 Danerro W hodowli

Danerro
  • Terrarysta
  • Z nami od: 838 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Napisany 27 lipiec 2018 - 18:25

Pewnie już za późno...

Brzmi trochę jak dysfunkcja ruchowa (Dyskinetic Syndrome-DS) czasami występujące u ptaszników,

możesz spróbować przełożyć skorpiona na lekko zwilżone ręczniki papierowe w nowym pojemniku + dobra  wentylacja i miseczka z wodą.

Obawiam się niestety że już może być za późno a przyczyny choroby pewnie nie poznamy.

Ostatnio mi padły 2 pajączki i jeden skorpion to karmówka poszła do kibla.

Gdzie zdobyłeś H. franzwerneri?

Edytowany przez Danerro, 27 lipiec 2018 - 18:29.

#3 Radek84

Radek84
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1344 dni
  • Ireland

Napisany 29 lipiec 2018 - 13:44

/* /*

No już temat nieaktulany. Wróciłem z roboty i było już po drgawkach...Kieydś straciłem dorosłą A. geniculate przez lipną karmówkę. Ale wtedy ona była jedyna ktora jadła nowo kupione drewniaki. W tym przypadku mówimy o karmówce którą jedzą wszytkie moje zwierzęta tak więc może być to cokolwiek.

HF mam z niemiec. Ale nie wiem czy są one legalne w PL

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).