Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

terrarium

- - - - -  
Jak zrobić tanio terrarium dla Agamy Brodatej?

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
15 odpowiedzi na ten temat

#11 MartaCrystal

MartaCrystal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1054 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź

Napisany 19 lipiec 2018 - 07:56

co przychodzi mi do glowy to polowanie na olx na uzywane terraria, tak naprawde trzeba wtedy sie skupic na dezynfekcji, ale moze cos sie znajdzie?

Podobne tematy: Jak zrobić tanio terrarium dla Agamy Brodatej?     x

#12 Calmwater W hodowli

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3304 dni
  • United Kingdom

Napisany 19 lipiec 2018 - 13:12

Otwór na wentylację można wyciąć zwykłą szlifierką, lub zwykłą piłą do drewna. Wystarczy tylko trochę wyobraźni.

Tak, jesli decydujesz sie na kratke, a nie kólka :) Zasugerowalem kratke zamiast kolek, bo sam sie na nie porwalem i otwornica za 10zl poszla w drobny mak, Yato drewno/metal - weszla jak w maslo, tyle, ze to juz ciut drozsze.

#13 hubix557

hubix557
  • Terrarysta
  • Z nami od: 486 dni
  • Polska / Śląskie / Siemianowice Śląskie

Napisany 19 lipiec 2018 - 13:27

@[member='Calmwater'] Ja jakoś kupiłem najzwyklejszą otwornicę za 10 zł i i już prawie pół roku minęła, a jest w bardzo dobrym stanie, a używałem jej mnóstwo razy. 

#14 Calmwater W hodowli

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3304 dni
  • United Kingdom

Napisany 20 lipiec 2018 - 13:14

@[member='hubix557'] poprosze namiary na sklep/otwornice, moze mialem pecha i kupilem tania i wyjatkowo kiepska, a mozna kupic tania i wcale niezla... W sumie znajac moj fart, to bardzo mozliwe ;)

#15 hubix557

hubix557
  • Terrarysta
  • Z nami od: 486 dni
  • Polska / Śląskie / Siemianowice Śląskie

Napisany 20 lipiec 2018 - 13:15

@[member='Calmwater'] Castorama i Obi ;)

#16 mlekorient

mlekorient
  • Terrarysta
  • Z nami od: 875 dni
  • Polska / Łódzkie / Sieradz

Napisany 09 sierpień 2018 - 11:30

zabezpiecznie przed wilgocia raczej wymagane bo odchody agamy czesto plywaja a wiadomo ze czasami mze nie byc nas w domy gdy to sie stanie i takie cos po paru godzinach wsiaknie w plyte badz podloze i smierdzi. Jak ktos chce tano to olx itd. i szukanie jakies starej szafki kmody czy zegos a ksztalt terra moze byc totalie stare ajwazejsze zeby yo za darmo a zabezpieczie takiego czegos wydamy max 50 zl i bedzie jak.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).