Ps: wiem, że podłoża mam za dużo, ale na zmiane robiłem bajoro i sachare i dopiero teraz udało mi się dojść do punktu gdzie jest w miarę, więc tak z połowę będę musiał odsypiać... Chyba
#1
Napisany 15 lipca 2018 - 23:54
Ps: wiem, że podłoża mam za dużo, ale na zmiane robiłem bajoro i sachare i dopiero teraz udało mi się dojść do punktu gdzie jest w miarę, więc tak z połowę będę musiał odsypiać... Chyba
Podobne tematy: Terrarium dla regiusa x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
20
Napisany 16 lipca 2018 - 00:23
To jest akwarium, dla węża to albo rack albo terrarium.
Edytowany przez hubix557, 17 lipca 2018 - 20:24.
#3
Napisany 16 lipca 2018 - 05:46
#4
Napisany 16 lipca 2018 - 07:54
Załączone pliki
Edytowany przez ŁukaszPrzewodowski, 16 lipca 2018 - 08:20.
#5
Napisany 16 lipca 2018 - 08:17
#6
Napisany 16 lipca 2018 - 08:26
#7
20
Napisany 16 lipca 2018 - 08:27
Kup sobie terrarium albo plastikowy pojemnik. Matę daj na połowie,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez hubix557, 17 lipca 2018 - 20:25.
#8
Napisany 16 lipca 2018 - 08:42
#9
Napisany 16 lipca 2018 - 13:13
Wlasnie masz tam akwarium, a terrarium to co innego ;)...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#10
Napisany 16 lipca 2018 - 13:18
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów




