Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Poszukuje osób które miały problem (zostały oszukane w jaki kolwiek sposób) z użytkownikiem 4_20 Mateusz R

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 plebxone

plebxone
  • Polska / Lubelskie / Lublin

Napisany 24 maj 2018 - 15:46

Szukam osób które zostały oszukane itd. Przez Mateusza R. 4_20 .

Wiem że na Arachnea był o nim temat i znajdował się na czarnej liście ale niestety forum tam wyparowało i nie ma już tematu.

Dostałem od niego 2 negatywy mimo że ja tu jestem osoba pokrzywdzoną . Jest mi jeszcze winien 145 zł i umowę kupna sprzedaży na kwotę 1750 zł którą zadeklarował mi się wystawić .  Miałem dostać 100 versi dostałem 85.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez plebxone, 24 maj 2018 - 15:57.

#2 adrian89

adrian89
  • Polska / Łódzkie / Łęczyca

Napisany 24 maj 2018 - 16:37

Hej,
Czemu piszesz, że Mateusz R? Mam to gdzieś czy mnie pozwie ale takich ludzi trzeba z imienia i nazwiska pisać. Mateusz Rybak.
A co do sprawy na mnie przekręcił 275 zł za samice Poe metallica, którą wysyła od 1.5 roku bodajże. Pisałem straszyłem policją nic to nie dało. Kasy brak, metki brak. Chciałem podjąć sprawę ale kolega z policji powiedział, że w sumie to sprawa może się ciągnąć a nic nie wskóram. Wiec zwyczajnie.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#3 plebxone

plebxone

Napisany 24 maj 2018 - 16:58

Super na Fb tez napisałem . Poczekamy na rozwój sprawy.

#4 Jaroo Online

Jaroo
  • Germany

Napisany 04 czerwiec 2018 - 23:36

niech ci dośle resztę  i po problemie

#5 plebxone

plebxone

Napisany 05 czerwiec 2018 - 02:52

To jest dla niego problem . Ja jemu szedłem na rękę bardzo długo . Jeżeli ktoś nie potrafi przyznać się do błędu i przeprosić no to .....? Kto sieje wiatr ten zbiera burze .

#6 plebxone

plebxone

Napisany 12 czerwiec 2018 - 05:30

Temat jest też na arachnea.org  tam czekam jeszcze na info 

#7 plebxone

plebxone

Napisany 03 sierpień 2018 - 04:08

2 miesiące czekania a osoby zarządzające forum nie potrafią usunąć mi niesłusznych 2 komentarzy, co zajmuje może minutkę . Kabaret . 

Nie wystarczy moja historia na tcp , arachnea ,fb zeby zobaczyć moją uczciwość ?

czy prawie 100 komentarzy na tcp nie mówi samo za siebie ?

Edytowany przez plebxone, 03 sierpień 2018 - 04:08.

#8 Radagast W hodowli

Radagast
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 03 sierpień 2018 - 10:58

Zgłosiłem sprawę do odpowiedniego urzędu. Po przyjęciu wniosku został on rozpatrzony.

Gdy zatwierdzono rozpatrzony wniosek wszczęta została procedura usunięcia błędnych komentarzy w związku z wykryciem nieprawidłowości w wystawieniu komentarzy.

Procedura odbyła się według wszystkich standardów unijnych, skutkiem czego komentarze zostały usunięte.

Teraz trwa procedura zamknięcia procedury.

Faktura zostanie wysłana na Twój adres, wraz z ankietą satysfakcji klienta. Prosimy odesłać ją bezzwłocznie z opłatą.

#9 plebxone

plebxone

Napisany 03 sierpień 2018 - 18:07

Dzięki i pozdrawiam

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).