Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

Brak aktywności

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Riqu

Riqu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 168 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 10 maj 2018 - 16:37

/* /*

Mam pytanie odnoście Pocilotherii Ornaty , kupiłem ją w stadium l4 , następnie po tygodniu przeszła wylinkę ( bardzo dobrze ) była aktywna , parę dni potem dostała jednego świerszcza ( został zjedzony) po paru dniach ponownie wrzuciłem pokarm w postaci karaczana ( mniejszy niż sam pająk ) od tego czasu przestała jeść , jest ospała , cały czas siedzi na szybie , dodatkowo wcale nie przyjmuje pokarmu już ponad miesiąc , zmieniałem rodzaj pokarmu.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

Podobne tematy: Brak aktywności     x

#2 htsi W hodowli

htsi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1670 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Włocławek

Napisany 10 maj 2018 - 16:46

Powiem Ci szczerze, że przypomina mi to mój przypadek młodej mirandy, która miała podobnie z odnóżami, choć 2 miesiące po wylince, zaczęła słabnąć aż padła. Dziwny zbieg, ale cholera do tej pory nie wiem co było przyczyną. Ta sztuka nie wygląda na jakoś dobrze najedzoną toteż grubsze uszkodzenie nie wchodzi w grę o ile nie nabiła się na coś ostrzejszego, ale to chyba zauważyłbyś po śladach hemolimfy. Opiszesz do tego może warunki? Przejrzyj ją dokładnie.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez htsi, 10 maj 2018 - 16:48.

#3 Riqu

Riqu
  • Terrarysta

Napisany 10 maj 2018 - 17:12

/* /*

Co do warunków : Pająk o wymiarach 1,8 dc siedział w tubie plastikowej o wymiarach : średnica 12 cm a wysokość 20 cm.

Podłoże torf , kryjówka tylko i wyłącznie ścinki tub korkowych , roślina sztuczna , wilgotność utrzymywana w granicach 75% temperatura 26-27 stopni w ciągu dnia , ogrzewana żarówką rubinową , raczej nie było nic w terrarium na co mogła się nabić , zahaczyć , czy uderzyć :< 

Odnóża nie wiadomo jak.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#4 Riqu

Riqu
  • Terrarysta

Napisany 14 maj 2018 - 12:46

Ornata padła dwa cztery dni po dodaniu posta , przyczyna mi nie znana.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).