Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

Spuchnięte oczy, senność, dziwne dźwięki żółw ostrogrzbiety

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Fafik1

Fafik1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 148 dni
  • Polska / Śląskie / Bytom

Napisany 09 maj 2018 - 15:14

/* /*

Data zakupu: 23.09.2017
Długość ciała: około 7 cm
Waga: 17g
Liczba osobników: 1
Wielkość terrarium: dł.40 cm , szer. 25 cm, wys 20 cm, poziom wody 10cm (w lipcu będzie wymieniane)

Temperatura powietrza: na kamieniu pod lampą: 30°C, w wodzie dzień: 25°C, w wodzie noc: 18°C

Temperatura wody: dzień: 26°C noc: 22.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

Podobne tematy: Spuchnięte oczy, senność, dziwne dźwięki żółw ostrogrzbiety     x

#2 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1497 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin

Napisany 09 maj 2018 - 21:44

Oczy ma BARDZO opuchnięte. Od dwóch tygodni żółw pokazuje, że coś mu jest, a Ty szukasz diagnozy prze internet... choroby się diagnozuje i leczy u LEKARZA. W Bytomiu masz Kasię Wilk w Silesia-Vet.

#3 Fafik1

Fafik1
  • Terrarysta

Napisany 09 maj 2018 - 22:00

/* /*

Dwa tygodnie temu to się zaczęło. Był tylko inny w zachowaniu, a oczy i wydawanie dźwięków od dwóch dni. Do weta nie miałam jak jechać, bo lekarz był w godzinach, w których nie ma mnie w domu,a dopiero w przyszły tygodniu przyjmuje w godzinach popołudniowych. W piątek zwalniam się z lekcji i jadę na wizytę do Pani Wilk, bo obawiałam się, że może nie wytrzymać do przyszłego tygodnia. Podejrzewam, że ma zapalenie płuc. Obnizyłam mu.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#4 Geck00s

Geck00s
  • Terrarysta
  • Z nami od: 139 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Kostrzyn

Napisany 17 maj 2018 - 17:47

i jak?

#5 Fafik1

Fafik1
  • Terrarysta

Napisany 17 maj 2018 - 18:04

W piątek byłam z nim u weta. Powiedziała, że jest problem z układem oddechowym. Dała mi antybiotyk i dzisiaj przyjął ostatnią dawkę. Zaczęły mu wychodzić te gluty z nosa, opuchlizna prawie zeszła, a apetyt wrócił.
Weterynarz powiedziała, że przyczyną może być zbyt duża różnica temperatury na kamieniu pod lampą A temperaturą wody. Zamontowalam mu grzałkę I temperatura nie spada poniżej 26°C.

#6 joanna27 W hodowli

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2275 dni
  • Polska / Małopolskie / Brzesko

Napisany 18 maj 2018 - 05:45

/* /*

Diete tez masz bardzo uboga. Poczytaj i urozmaic

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).