Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

- - - - -  
Umierające forum terrarium.pl

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
18 odpowiedzi na ten temat

#11 Ameise

Ameise
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4820 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań

Napisany 13 maj 2018 - 16:46

Może faktycznie nie zaglądam tu już tak często, jak kiedyś, ale zawsze gdy ktoś mnie pyta o jakiegoś ... pupila, kieruję go tutaj i zazwyczaj ludzie są zadowoleni. A już na pewno gdy szukam jakiegoś ... zwierzaka dla siebie, to zaczynam od terrarium

#12 aki2470

aki2470
  • Terrarysta
  • Z nami od: 350 dni
  • Polska / Mazowieckie / Żyrardów

Napisany 21 maj 2018 - 13:45

ale powiem wam szczerze, ze nawet jak nie jestem tutaj dluzej, to zawsze ktos pomoze, jest milo i przyjemnie. Mysle, ze to forum w porownaniu z innymi jest najzywsze. Zaczalem zagladac dosc czesto, bo jest dosyc ciekawie i namawiam znajomych "wchodzacych" w hobby do odwiedzenia tej witryny :) Wiec nie jest chyba tak zle :D

#13 Bambolako

Bambolako
  • Terrarysta
  • Z nami od: 720 dni
  • Polska / Warmińsko-mazurskie / Elbląg

Napisany 21 maj 2018 - 14:57

Informacji na temat zwierząt w internecie jest masa więc wiadomo pytań jest coraz mniej ale za to dział ogłoszeniowy się gotuje, codziennie sprawdzam dział " sprzedam węże" i codziennie pojawia się coś nowego, kupiłem na tym forum 3 węże i 2 jaszczurki. Gdyby nie to forum nic bym nie kupił. Wiadomo facebook też zabrał trochę odwiedzających ale na facebooku wszystkie informacje giną w lawinie postów więc coś co zostało tam napisane pół roku temu zostało już dawno zapomniane. A tutaj informacje się utrzymują, pamiętam jak szukałem informacji na temat węży, znajdowałem posty z 2014-2015 z których czerpałem wiedzę. Więc powiedzenie że to forum umiera to trochę przesada.

Edytowany przez Bambolako, 21 maj 2018 - 14:58.

#14 Mesjah

Mesjah
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2156 dni
  • Polska / Opolskie / Strzelce Opolskie

Napisany 16 czerwiec 2018 - 02:22

Jeśli to forum umiera to co powiedzieć o burmparku czy iq24.pl? :D
Tcp 1 nie padnie ot co. Może być mniej aktywne ale ciężko sobie wyobrazić aby padło. Tcp 2 zniknęło co nie dziwi ale tcp 1 nie zniknie, nie ma co się o to bać.
A przyczyną mniejszej aktywności niektórych forów jest większa atrakcyjność fb. Niektóre fora np knives.pl nie mają problemu aby oprzeć się wpływowi fb ale inne mają pewien problem. Ale problem nie oznacza z automatu jakiegoś upadku czy cuś.

#15 Miras

Miras
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5704 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Toruń

Napisany 03 lipiec 2018 - 20:39

Forum nie tyle umarło, ile uległo ewolucji. Część hodowców już się sprofesjonalizowała i utrzymuje kontakt (również dzięki internetowi) ze swoimi znajomymi z zagranicy, nowi wolą korzystać z Facebooka, bo to dla nich naturalne środowisko społeczności. Wyszło dość naturalnie, ale niestety technicznie tcp nie poszło z duchem czasu - nie jest responsywne, odpływ userów spowodował że pewnie i przychody z reklam są mniejsza. Nadal jednak pozostanie to jedno z najbardziej merytorycznych miejsc w polskim internecie. Czasami lubię wracać, ale raczej żeby śledzić "co teraz się hoduje" :) 

#16 Ajsza2265

Ajsza2265
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2513 dni
  • Polska / Warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Napisany 03 lipiec 2018 - 20:45

Nawet jeśli jest tu mniej rozmów to zgromadzone informacje pozostają, a jest ich wiele i to dobrej jakości.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

#17 polwlkp

polwlkp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 382 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Gniezno

Napisany 04 lipiec 2018 - 22:13

Wiedza nagromadzona przez lata tu zostanie. Wystarczy poszukać... Jak ktoś chce pogadać o czymś sensownym, to post nie zostanie bez odpowiedzi. Giełda- znajdziesz co potrzeba. Porada- spoko. To nie fb, żeby się kotłowało...

#18 Manokin

Manokin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1303 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 18 listopad 2018 - 17:51

Cześć. Chciałbym wspomnieć o aplikacji Tapatalk. Polega na tym ze można zgromadzić w niej fora które nas interesują. Ja korzystam wyłącznie z TCP przez Tapatalk. Nie wszystko działa idealnie ale jestem zawsze na bierząco z tematami które mnie interesują. Sprawdźcie to.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#19 Mielu

Mielu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4634 dni
  • Polska / Śląskie / Katowice

Napisany 18 listopad 2018 - 20:16

Też dopiero co wróciłem, a tu niesamowita cisza. Dziesięć lat temu ogłoszeń z sprzedażą jaszczurek było kilka dziennie, a o karmówce nawet nie wspomnę. Nie zgodzę się jedynie z opinią na temat jakości wypowiedzi, bo tak samo wtedy jak i teraz nie było najlepiej ;) Mam nadzieję że to rzeczywiście tylko zmiana medium tak jak piszecie, a nie odwrót od terrarystyki jako takiej. Patrząc jednak na ilość giełd, to terrarystyka jednak poszła mocno do przodu a rzecz się ma samego forum. 

Edytowany przez Mielu, 18 listopad 2018 - 20:17.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).