Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

Dziwne drgawki

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Guusiaa93

Guusiaa93
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 130 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Legnica

Napisany 10 marzec 2018 - 14:08

/* /*

Moj ptasznik 2 dni temu przeszedł wylinkę z L10 na L11 i od wczoraj podczas poruszania się ma dziwne drgawki czy powinnam się martwić?

to jest samica avicularia geniculata jestem dość młodą terrarystką i to jest mój pierwszy pająk, pomocy

Podobne tematy: Dziwne drgawki     x

#2 htsi W hodowli

htsi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1642 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Włocławek

Napisany 10 marzec 2018 - 14:16

Zależy jak one wyglądają, w jakiej częstotliwości i co im towarzyszy. Opisz dokładniej a najlepiej dodaj filmik.

#3 Guusiaa93

Guusiaa93
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 130 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Legnica

Napisany 10 marzec 2018 - 14:27

/* /*

wygląda to mniej więcej jakby stąpała po niepewnym gruncie, nie chwieje sie ani nic tylko jej ruchy wyglądają na takie zmechanizowane widze to u niej pierwszy raz i troche mnie to martwi, jak uda mi się nagrać jak chodzi to wrzuce załącznik 

#4 Calmwater

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3184 dni
  • United Kingdom

Napisany 14 marzec 2018 - 14:18

Zobacz, czy wygladaja podobnie jak na filmikach z DS (znajdz na Youtube), jesli tak, to pajak na wilgotne, codziennie zmieniane chusteczki i jest jakas nadzieja... Jednak to nie musi byc syndrom dyskinetyczny. Czy karmilas gryzoniami/zmienilas zrodlo karmowki/dodalas jakis element wystroju/uzywalas srodki chemiczne w domu?

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).