Mam pytanie czy można trzymać dwa samce w jednym terrarium?
Jeżeli tak to jak duże musi być?
bo ja słyszałem że można tylko że muszą mieć własne terytorium.
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Dorosłe samcecram77, 22 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice,SamceLuki4891, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice, samceeve667, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
SAMICE/SAMCE/NSDawid0777, 04 maj 2026 |
|
|
Napisany 06 marca 2018 - 20:29
nie nie mozna. Terytorium jednego samca w naturze to co...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 08 marca 2018 - 09:01
Spróbowałem raz zapoznać dwóch samców na neutralnym gruncie. Po 3...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 08 marca 2018 - 16:50
Mialem wiele lat temu grupe dzikich ( z odlowu) lampartow....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów