Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

- - - - -  
pod forum felsumy

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 Geccko

Geccko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3698 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 03 marzec 2018 - 19:10

Witam proponuje zrobić podforum skierowane tylko i wyłącznie dla gatunków z rodziny felsum.

Moim jedynym argumentem będzie to iż, Gekony nowej Kaledonii zostały totalnie przejęte przez orzeski wyszukanie wątków na temat felsum jest na prawdę meczące. 

Pozdrawiam. :)

Podobne tematy: pod forum felsumy     x

#2 KasiaEm

KasiaEm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 646 dni
  • Polska / Śląskie / Katowice

Napisany 03 marzec 2018 - 21:19

Dobry pomysł. ;)
Pozdrawiam

#3 Rasta_Gecko

Rasta_Gecko

Koordynator w działach jaszczurkowych

• Koordynator działów
  • Z nami od: 4725 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań

Napisany 06 marzec 2018 - 01:50

Niby dobry ze względu na wyszukiwanie, ale tworzenie kolejnych podfor przy obecnej aktywności forum jest tworzeniem martwych podfor.

#4 Geccko

Geccko
  • Terrarysta

Napisany 06 marzec 2018 - 16:19

Niby dobry ze względu na wyszukiwanie, ale tworzenie kolejnych podfor przy obecnej aktywności forum jest tworzeniem martwych podfor.

W zupełności zgodze sie z ta teoria, swoja droga dlaczego forum umiera, fb przejął caly swiat ? Aczkolwiek stworzenie takiego działu i przypuśćmy przeniesienie wszystkich wątków rozwijało by wiele nie jasności, a dział o ktorym mowa powinien zmienic nazwe. Kazdy chyba wie co mam na mysli. Na 8 stron watkow, na temat felsum jest.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#5 Rasta_Gecko

Rasta_Gecko

Koordynator w działach jaszczurkowych

• Koordynator działów
  • Z nami od: 4725 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań

Napisany 06 marzec 2018 - 16:46

Niestety tak, odpływ ludzi na fb jest bardzo duży, kilka lat temu istniało kilka prosperujących forum o tematyce terrarystycznej, teraz w zasadzie zostało tylko to i arachnea inne są martwe. 

Mogę założyć na podforum moderatorskim i w dziale gekony temat odnośnie wydzielenia felsum jako osobne podforum z sondą i w zależności od tego jak to wyjdzie zostanie podjęta decyzja.

#6 Geccko

Geccko
  • Terrarysta

Napisany 06 marzec 2018 - 16:53

Niestety tak, odpływ ludzi na fb jest bardzo duży, kilka lat temu istniało kilka prosperujących forum o tematyce terrarystycznej, teraz w zasadzie zostało tylko to i arachnea inne są martwe.
Mogę założyć na podforum moderatorskim i w dziale gekony temat odnośnie wydzielenia felsum jako osobne podforum z sondą i w zależności od tego jak to wyjdzie zostanie podjęta decyzja.

No to werdykt, nasuwa sie sam. Bedzie one po prostu uważane za.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#7 Nook Online

Nook

Nie mam czasu

• Koordynator
  • Z nami od: 11964 dni
  • Polska / Lubelskie / Józefów

Napisany 31 marzec 2018 - 15:18

@[member='Rasta_Gecko'] napisał wszystko w temacie. Problem - zalozmy podforum dla każdego gautnku kiedys w końcu będzie rozwiazany mam na to pomysł... 

#8 madly

madly
  • Terrarysta
  • Z nami od: 710 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk

Napisany 13 czerwiec 2018 - 15:09

Teoretycznie najbliższy dział to: http://www.terrarium.pl/forum/119-gekony-eublefary-i-inne-gekkota/ ale dla nowicjuszy to nie takie oczywiste i sporo tematów ląduje w ogólnym 'worku" Jaszczurki. Sam na początku szukałem w Jaszczurki, a nie podforum. Część postów jest rozbita na inne podfora.

Tworzenie podforum bez wyłuskania archiwalnych postów o felsumach IMO mija się z celem. Przeniesienie zaś archiwalnych wymaga czasu moderatorów, którego jak znam życie za wiele nie ma. @[member='Geccko'], może skoro wystąpiłeś z inicjatywą i masz teraz.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#9 Geccko

Geccko
  • Terrarysta

Napisany 13 czerwiec 2018 - 15:19

Teoretycznie najbliższy dział to: http://www.terrarium.pl/forum/119-gekony-eublefary-i-inne-gekkota/ ale dla nowicjuszy to nie takie oczywiste i sporo tematów ląduje w ogólnym 'worku" Jaszczurki. Sam na początku szukałem w Jaszczurki, a nie podforum. Część postów jest rozbita na inne podfora.

Tworzenie podforum bez wyłuskania archiwalnych postów o felsumach IMO mija się z celem. Przeniesienie zaś archiwalnych wymaga czasu moderatorów, którego jak znam życie za wiele nie ma. @[member='Geccko'], może skoro wystąpiłeś z.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#10 Radagast

Radagast

Czarodziej jaszczurczy

• Koordynator działów
  • Z nami od: 1717 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 10 lipiec 2018 - 13:55

Pomogę w przenoszeniu chętnie. Wcześniej spędzałem trochę czasu tygodniowo porządkując jaszczurcze wątki po właściwych podforach.

Lecz najpierw: decyzja, czy tworzy się podforum. A tymczasem tu można wrzucić listę wątków do przeniesienia.

P.S. Też brzydzę się FB.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).