witam mam mogę zastosować piasek naturalny trixy w terrarium jako podłożę ? razem z drewienkami bukowymi mianowicie piasek byłby pod basenem razem z matą grzewczą aby grzać wodę a reszta terrarium wyłożona była by drewienkami bukowymi ( myślałem żeby zrobić pół na pół) nie zaszkodzi to wężowi ? boasa na czas karmienia wyjmuje z terrarium
#1
Napisany 16 czerwca 2017 - 23:46
Podobne tematy: Boa Terrarium podłoże x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 17 czerwca 2017 - 05:41
Niektórzy uważają, że podłoże typu kora, drewienka itp. może się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 17 czerwca 2017 - 09:24
Czy ty chcesz dac piasek odrazu na mate bez zadnych...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 17 czerwca 2017 - 09:28
#5
Napisany 17 czerwca 2017 - 09:31
Wiec bedziesz mial mate tylko pod basenem ? Nie myslales...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 17 czerwca 2017 - 09:32
#7
Napisany 17 czerwca 2017 - 09:33
#10
Napisany 17 czerwca 2017 - 09:47
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów



