Czy jeśli w terrarium zdecyduje się na większy basenik to mogły by tam pływać jakieś traszki lub rybki akwariowe np gupiki molinezje itp czy wąż raczej by je zjadł ?
Edytowany przez DJreptile, 01 lutego 2017 - 20:00.
Napisany 01 lutego 2017 - 19:54
Czy jeśli w terrarium zdecyduje się na większy basenik to mogły by tam pływać jakieś traszki lub rybki akwariowe np gupiki molinezje itp czy wąż raczej by je zjadł ?
Edytowany przez DJreptile, 01 lutego 2017 - 20:00.
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbozowy ScalelessDuda, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
Napisany 02 lutego 2017 - 00:27
raczej by pozjadał... np gdyby traszka sobie wyszła z "...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 02 lutego 2017 - 07:35
Napisany 02 lutego 2017 - 10:06
To zakładanie kolejnego ekosystemie w innym, bez sensu trochę. Dorobiłbyś...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 08 lutego 2017 - 23:40
pomysł wcale nie dziwny bardzo fajny nie raz sie spotykałem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 09 lutego 2017 - 00:10
Napisany 09 lutego 2017 - 12:02
no to co za problem ? bo nie kumam ?...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów