Witam,
Mam pytanie. Czy jeśli mam samca, który dopiero doszedł po wysyłce to można go od razu wrzucać do samicy ? Robi to różnicę, gdy się odczeka np. tydzień po jego przełożeniu ? :)
Napisany 06 stycznia 2017 - 13:48
Witam,
Mam pytanie. Czy jeśli mam samca, który dopiero doszedł po wysyłce to można go od razu wrzucać do samicy ? Robi to różnicę, gdy się odczeka np. tydzień po jego przełożeniu ? :)
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, Wczoraj, 06:48 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Samiec birupes simoroxigorumZajcuP, 17 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
SAMIEC Boa imperator Paraglow poss. JungleGaweł, 17 cze 2026 |
|
|
Napisany 06 stycznia 2017 - 14:25
Samiec powinien być napełniony, a samica odkarmiona. Tyle ;)
Napisany 11 stycznia 2017 - 06:26
Jeśli masz pewność, że samiec jest napełniony to wpuszczaj nawet...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 12 stycznia 2017 - 11:23
Też o tym słyszałem co napisał @AbaddonBCN ;)
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów