Witam. Planuję powoli "przenosiny" mojego boa do większego terra, lecz mam problem z wilgotnością. Planuję zakup terrarium z płyty meblowej, lecz martwię się czy wilgotność utrzymująca się na poziomie około 60-70% zbyt szybko nie zniszczy terrarium. Czy takie terrarium z płyty meblowej jest w stanie wytrzymać w dobrym stanie 1,5-2 lat ?
#1
Napisany 02 stycznia 2017 - 13:25
Podobne tematy: Boa, a terrarium z płyty meblowej x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 02 stycznia 2017 - 19:27
#3
Napisany 02 stycznia 2017 - 22:19
Jak zastosujesz impregnat to kilka lat wytrzyma. Ja sam trzymam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Zsasz, 04 stycznia 2017 - 15:44.
#4
Napisany 04 stycznia 2017 - 14:31
Terrarium z materiałów drewnopochodnych łatwo zabezpieczyć przed wilgocią.
Wielu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



