Dziś mój pyton przeszedl wylinkę normalnie lecz zauważyłem ze sam koniec jego ogona z 0,5-1cm jest zaczerwieniony nie wiem czy mam niepokoić się z tego powodu wiec proszę o jakąś pomoc.
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 29 listopada 2016 - 21:31
Podobne tematy: Wylinka regiusa x
linienie
Ptaszniki
Dorosla p. Metallica, ciemne barwy, przed wylinka?Kleryk1988, 31 maj 2026 |
|
|
|
||
zdrowie
Węże
boa imperator - wylinka mocno siedzi na ogonieninreth, 14 kwi 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
Gdzie kupić regiusaAlicja033, 03 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Samica Regiusa PILNEAlicja033, 23 mar 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Węże
Nabrzmiała kloaka regiusaAlicja033, 22 mar 2026 |
|
|
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


