Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

* * * * * 1 głosów  
Hibernacja?

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Ogi94

Ogi94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 747 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecinek

Napisany 08 listopad 2016 - 21:48

Witam..
Znów panikuje...
W pokoju mam stale 22-24 stopnie.. Zależy.. Wiadomo w terrarium ta temperatura jest podobna.. 23-25 stopni..
Ale dziś się zmartwilam :(
Mój jezyk nie jest jeszcze super oswojony.. Wiem że jest raczej typem zwiedzacza.. Dziś to wyjęłam i widzę poprawę.. Daje się pogłaskać je z ręki i mniej fuka.. Ale co mnie martwi.. Codziennie wyciągam go przed 20 daje jeść z ręki trochę posiedze z nim a później odkładam go.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Hibernacja?     x

#2 Anniittkkaaa

Anniittkkaaa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1814 dni
  • Polska / Małopolskie / Tarnów

Napisany 11 listopad 2016 - 12:09

Jeżyki lubią ciepłe miejsca,najlepiej z jakimiś wygodnymi zakamarkami gdzie mogą się wcisnąć,więc jak go sobie tak wygodnie położyłaś na kolanach,to widocznie miał ochotę na drzemkę,. :-) Wg mnie nie ma reguły, nie musi codziennie dokładnie o tej samej porze zachowywać się tak samo, innego dnia być może będzie wariował i się bawił.Mój jeżyk ma tak samo, czasem nie usiedzi w jednym miejscu a innym razem może najzwyczajniej nie chce mu się spacerować, woli wygodnie leżakować.

.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#3 Ogi94

Ogi94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 747 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecinek

Napisany 11 listopad 2016 - 20:48

Pracuje ciągle :) Ale już nie mam nadzieji ze Bedzie to pieszczoch... Fuka jak się go wyciąga z domku.. Ale kładąc to na sobie ma lekko nastroszone igły.. Albo nie lubi albo się jeszcze boi.. Jak jest na mnie to rozgląda się gdzie by tu uciec... A jak nie ma wyjścia to pcha nos między moja rękę i leży :) chciałabym żeby był pieszczochem Ale cóż ;) próbowałam odwrócić go na plecy żeby pogłaskać po.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).